Київський Динамо зіграв переможний матч проти грецького Олімпіакоса на стадіоні «Олімпійський» 21 лютого

Тим самим Біло-сині змогли поліпшити свій результат з попередньої зустрічі з греками, де зіграли в нічию.

Єдиний і переможний гол у цьому матчі забув новачок українців іспанський форвард Фран Соль.

Олимпиакос - Динамо, Лига Европы, Динамо Киев, Олимпиакос

Відразу ж після зустрічі він прокоментував хід гри і дії своїх одноклубників.

Путін готує ракети і великий наступ: українці розлючені

Він окремо оцінив гру захисників Динамо і непробивність воротаря.

“У другому таймі нам довелося багато оборонятися, тому що Олімпіакосу нічого не залишалося, крім як атакувати більше і більше. Але наші захисники і, особливо, воротар були неповторні. Хочу привітати їх і всіх нас з цією перемогою”, – цитує слова Соля офіційний сайт УЄФА.

Раніше ми писали про те, що у четвер, 21 лютого, Динамо на своєму полі провело матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького Олімпіакоса.

Після результативної нічиї з рахунком 2:2 на виїзді київський клуб зумів не тільки утримати потрібний результат, а й примножити його домашньою перемогою.

У матчі-відповіді з Олімпіакосом Динамо здобуло мінімальну перемогу завдяки точному удару новачка команди Франа Соля.

Динамо - Олимпиакос, Лига Европы, Фран Соль

На початку поєдинку Динамо контролювало хід гри, але справді небезпечних моментів біля воріт обох команд не виникло. Уже в другій половині першого тайму господарі стали діяти більш активно, що і призвело до взяття воріт Олімпіакоса. На 32-й хвилині київська команда провела затяжну атаку, підсумком якої став дебютний гол за Біло-синіх новачка Франа Соля, який замкнув простріл на ближню штангу від Віталія Миколенка.

При цьому іспанський форвард уже в компенсований час до першого тайму мав чудову можливість оформити дубль і подвоїти перевагу Динамо, але, готуючи удар, із кількох метрів пробив прямо у воротаря Олімпіакоса, який встиг скоротити кут обстрілу.

У другій половині поєдинку Динамо, вже маючи комфортну перевагу, віддало ініціативу супернику, граючи в основному на контратаках. Грецька команда зуміла створити кілька моментів, але в небезпечних ситуаціях киян виручив Денис Бойко, зробивши відмінний сейв і нейтралізувавши вихід один на один.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Динамо – Олімпіакос 1:0 (перший матч 2:2)

Гол: Соль 32

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.