Капітан Реала Серхіо Рамос був покараний за свою хитрість у матчі Ліги чемпіонів з Аяксом

Іспанський захисник на 89-й хвилині першого поєдинку 1/8 фіналу з амстердамцями навмисне отримав жовту картку, яка стала для нього третьою в турнірі, і він повинен був пропустити матч-відповідь з нідерландською командою.

Таким чином футболіст хотів «обнулити» свої гірчичники, щоб не підставляти себе під загрозу дискваліфікації у вирішальних стадіях змагання.

Серхио Рамос, Реал, Аякс - Реал

При цьому Серхіо Рамос сам не приховував, що заробив попередження навмисно.

«Виходячи з результату, я б збрехав, якби сказав, що зробив це не спеціально. Я думав про це під час гри. Це не через те, що я недооцінюю суперника і думаю, що справа зроблена. Просто це футбол, тут треба приймати важкі рішення», – заявив гравець.

Після матчу УЄФА відкрив проти Серхіо Рамоса дисциплінарну справу, вважаючи такі дії футболіста неприйнятними.

У підсумку Європейський футбольний союз прийняв рішення виписати капітану Реала додатковий матч дискваліфікації, відсторонивши його від футболу на дві гри.

Студію 1 + 1 атакували під час виступу Зеленського: деталі НП

Таким чином, Серхіо Рамос пропустить матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Аяксом і перший поєдинок чвертьфіналу, якщо мадридський клуб проб’ється в наступну стадію змагань.

Нагадаємо, що в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Амстердамі місцевий Аякс ледь не створив сенсацію в протистоянні з мадридським Реалом (1:2). Нідерландський клуб у першій половині зустрічі володів суттєвою перевагою і, успішно використовуючи високий пресинг, зумів створити кілька гострих моментів, але реалізувати їх так і не вдалося. В окремих епізодах гравців Аякса підвела точність, ще в одному моменті Реал врятувала штанга, а в інших – голкіпер Тібо Куртуа.

Аяксу все ж вдалося забити гол, але він став першим в історії Ліги чемпіонів, який був скасований через систему відеодопомоги арбітрам (VAR). Після подачі з кутового Маттейс де Лігт завдав удар, Куртуа не зміг зафіксувати м’яч, а Ніколас Тальяфіко був першим на добиванні. Рефері Дамір Скоміна вирішив подивитися відеоповтор і відмінив взяття воріт через сумнівний офсайд.

Аякс - Реал

У другому таймі Реалу вдалося вирівняти гру та відкрити рахунок в матчі. На 60-й хвилині Карім Бензема отримав пас від Вінісіуса Жуніора, який протягнув м’яч до штрафного, і метрів з десяти розстріляв ворота господарів. Після пропущеного м’яча амстердамці активізувалися і зуміли зрівняти рахунок. Однак під кінець зустрічі Марко Асенсіо вирвав перемогу, замкнувши подачу на дальню штангу від Дані Карвахаля. Щоправда, вирішальна гольова атака мадридців розпочалася з фолу – Лукас Васкес завалив у центрі поля Френкі де Йонга, перешкодивши йому повернутися в оборону, але цього разу звертатися за допомогою до VAR арбітр не став.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.