Манчестер Юнайтед встановив історичне досягнення в Лізі Чемпіонів

Манкуніанці “стали першою командою, яка змогла відігратися в плей-офф Ліги чемпіонів після домашньої поразки з різницею в два і більше голів.

У Парижі закінчився фантастичний поєдинок в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Парі Сен-Жермен і Манчестер Юнайтед.

Манчестер Юнайтед, МЮ, Ромелу Лукаку, Маркус Рашфорд

Підопічні Оле-Гуннара Сульшера зуміли вирвати потрібний для себе результат вже в компенсований арбітром час і вийти в наступний раунд турніру. Перший поєдинок між цими командами закінчився з рахунком 0: 2 на користь ПСЖ на Олд Траффорд.

Обірвалося життя відомого українського журналіста: “був зіркою”

Таким чином, Манчестер Юнайтед став першим клубом в історії Ліги чемпіонів, який зумів відігратися і вийти в наступний раунд турніру після домашньої поразки з різницею в два і більше голів.
До цього в 34 випадках жодна команда не зуміла зробити такий подвиг.
Нагадаємо, в Парижі незважаючи на повне домінування господарів МЮ вдалося створити сенсацію, вирвавши потрібну перемогу за допомогою відеоповтору, а португальська і італійський клуби не змогли визначити переможця двоматчевого протистояння в основний час.
Манчестер Юнайтед вийшов на матч-відповідь з ПСЖ в досить ослабленому складі, що ще більше ускладнювало і так непросту задачу відіграти два м’ячі, пропущені на своєму полі. Однак вже на другій хвилині парижани самі подарували гостям гол – КЕРЕРА, перебуваючи під пресингом, невдало відпасував назад, а Лукаку перехопив м’яч, випередивши Сілву, обіграв Буффона і вразив ворота.

Парі Сен-Жермен все ж вдалося досить швидко відігратися. На 12-й хвилині Мбаппе з меж штрафного прострілив на дальню штангу, де Бернат переправив м’яч в сітку. Після цього господарі повністю володіли ініціативою, але вперед знову вийшли гості. Рашфорд завдав удар з-за меж штрафного, Буффон відбив м’яч перед собою, а першим на добиванні був Лукаку, який оформив дубль.

Манчестер Юнайтед - ПСЖ, МЮ - ПСЖ

У другому таймі ПСЖ продовжував домінувати, але так і не зміг втілити свою перевагу в голи. А Манчестер Юнайтед знову пощастило. На останній хвилині матчу Далот завдав удар по воротах парижан і потрапив в руку Кімпембе.

Арбітр все ж вирішив проконсультуватися зі своїми відеоассістентамі і після перегляду повтору призначив пенальті. Удар з одинадцятиметрової позначки впевнено реалізував Рашфорд.
Таким чином, МЮ, здобувши перемогу з рахунком 3: 1, вийшов в чвертьфінал завдяки більшій кількості голів на чужому полі.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.