Воротареві Порту підкорилося унікальне досягнення в Лізі чемпіонів

У Порту на Драгау завершився поєдинок за вихід в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Порту і Ромою. Перемогу здобули господарі поєдинку 3: 1 і стали 4-м учасником наступного етапу турніру.

Весь матч у складі “драконів” провів голкіпер Ікер Касільяс, для якого дана перемога стала вже 101-й за всю свою кар’єру.

Real Madrid’s goalkeeper Casillas celebrates his team’s second goal against Barcelona du

Таким чином, іспанець став одноосібним лідером списку гравцем з найбільшою кількістю перемог в Лізі чемпіонів, обігнавши свого екс-партнера по Реалу Кріштіану Роналду. У португальця на даний момент 100 перемог.

Голе “НП “в київському метро: на даху помітили оголених чоловіків,” гарячі кадри”

Знову вирівнятися з Касільясом Роналду зможе вже наступного тижня. Його Ювентус вдома прийматиме Атлетіко Мадрид в матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів. Перший матч цих команд завершився перемогою “матрацників” – 2: 0. Нагадаємо, в матчі-відповіді Порту і Роми долю путівки до чвертьфіналу Ліги чемпіонів також вирішив пенальті, призначений арбітром за допомогою системи VAR.
У першому таймі поєдинку команди обмінялися голами: спочатку Тікіньо вивів господарів вперед, а вже через десять хвилин Де Россі зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. На початку другої половини зустрічі Марега знову збільшив перевагу португальського клубу, ніж встановив рівновагу в двоматчевому протистоянні.

Такий рахунок протримався до кінця основного часу, і для визначення переможця знадобилися екстра-тайми.

ливерпуль порту

Коли вже здавалося, що справа може дійти до серії одинадцятиметрових ударів, Рома привезла пенальті в свої ворота. Під час одного з прострілів Флоренці прихопив за футболку Фернандо в своїй штрафній.

Арбітр перестрахувався і подивився відеоповтор на предмет фолу і офсайду у гравця Порту, після чого вказав на точку. Теллес не схибив і вивів свою команду до чвертьфіналу.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. матч-відповідь

Порту – Рома 3: 1 (д.р.) (перший матч 1: 2)

Голи: Тікіньо 26, Марега 52, Теллес 117 (пен.) – Де Россі 37 (пен.)

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.