Захисник Динамо поділився своєю думкою про поразку від Челсі

Захисник Динамо Томаш Кендзьора прокоментував результат першого матчу з Челсі в 1/8 фіналу Ліги Європи.

“Результат не такий, як ми хотіли, ми хотіли забити на виїзді, але це не вийшло. Челсі показав, що це хороша команда, і забив нам три голи. У першому таймі нас закрили на своїй половині, але вже в другому ми грали краще , були моменти, щоб забити гол “.

“У Челсі був хороший момент, після п’яти Жиру Педро вийшов один на один, забив. Ми пробували щось зробити. Думаю, коли я подавав, це був пенальті, але суддя не бачив, не знаю, чому. П’ятий суддя повинен був це бачити, він стояв в двох-трьох метрах від мене, не знаю, як він не бачив цього.

Boeing впав на житлові будинки: шансів вижити немає, з’явилося відео

У другому таймі грали більше через пас, провели кілька хороших атак. Погано, що не вийшло забити на виїзді “, – розповів захисник в інтерв’ю прес-службі клубу.

Нагадаємо, Челсі на «Стемфорд Брідж» впевнено переграв київське Динамо. Матч в Лондоні почався за передбаченим сценарієм, Челсі з перших хвилин обрушив всю міць своїх атак на ворота Бойка. Незважаючи на відсутність Азара і Ігуаїна, аристократи вже з перших миттєвостей матчу виглядали дуже сильно.

У перші хвилин десять зустрічі, Барклі створив два гольові моменти, але пронесло.Но везіння на цьому і закінчилося, лондонці все нагнітали і нагнітали обстановку біля воріт киян, і таки домоглися свого, це Жиру класно віддав п’ятою між ніг захиснику на набігаючого Педро, а той без шансів прошив Бойко 1: 0.

На цьому перший тайм і закінчився.

челси

Друга половина зустрічі почалася в тому ж ключі, що і перша, але вже Динамо хоч якось показувало ознаки життя. Але Челсі продовжував грати як на тренуванні і все таки довів рахунок до комфортного, Сидорчук сфолив біля власного штрафного, а Вілліан змусив згадати 2015 рік, поклавши феноменальний гол зі штрафного і це вже 2: 0.

В останні хвилин десять матчу команда Хацкевича взагалі змусила Челсі захищатися всією командою, але толку з цього було ніякого, йдучи в відчайдушні атаки, гості забули про свої ворота, і отримали третій гол, Педро шикарною передачею вивів Лофтус-Чіка до воріт Бойка, а той відпасував на Хадсона-Одоі, і це була крапка 3: 0.

Челсі – Динамо 3: 0Голи: Педро, 17, Вілліан, 65, Хадсон-Одоі, 90.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.