Керівництво туринського Ювентуса розпочало роботу над пошуком нового головного тренера, який замінить на чолі команди Массіміліано Аллегрі

Нинішній наставник б’янконері готовий залишити займану посаду, і його відхід стане більш реальним у разі вильоту з Ліги чемпіонів, де Стара синьйора в першому матчі 1/8 фіналу зазнала на виїзді поразки від Атлетіко з рахунком 0:2.

Головним кандидатом на зміну Аллегрі на чолі Ювентуса є легендарний екс-гравець туринського клубу Зінедін Зідан.

зидан роналду

За інформацією El Pais, представники італійського клубу вже провели в Турині зустріч із 46-річним французом, обговоривши можливу співпрацю.

Як стверджує джерело, Ювентус офіційно запропонував Зінедіну Зідану посаду головного тренера і контракт до літа 2022 року.

При цьому ще одним претендентом на французького фахівця вважався його колишній клуб Реал, який він залишив минулого літа. Президент мадридців Флорентіно Перес хотів переконати тренера повернутися, але той відповів відмовою, заявивши, що поки не готовий прийняти рішення про своє майбутнє.

Нагадаємо, що Зінедін Зідан виступав за Ювентус з 1996 по 2001 рік, вигравши з командою шість трофеїв, включаючи два титули чемпіона Італії.

Лідер “Нацкорпуса” поставив Порошенко ультиматум: “Є час до суботи”

Останнім і поки єдиним місцем роботи в тренерській кар’єрі французького фахівця був мадридський Реал, який він привів до чемпіонського звання, а також до трьох поспіль перемог у Лізі чемпіонів.

Раніше повідомлялося, що Ювентус, який ставить перед собою найвищі цілі в Лізі чемпіонів, у першому матчі з Атлетіко серйозно ускладнив собі завдання виходу в чвертьфінал турніру. Перший тайм поєдинку пройшов за досить рівної гри. Найбільш реальні можливості відкрити рахунок мали Кріштіану Роналду і Антуан Грізманн після відмінного виконання штрафних, але голкіпери впоралися з їхніми ударами.

Основні події зустрічі мадридського і туринського клубів розгорнулися вже в другій половині матчу. Атлетіко відразу перехопив ініціативу і створив два вбивчих моменти: Дієго Коста вибіг практично один на один, але пробив повз, а Грізманн намагався перекинути Войцеха Щенсни, голкіпер переправив м’яч у поперечину, після чого Джорджо К’єлліні відвів небезпеку.

Атлетико - Ювентус, Лига чемпионов

Атлетіко все ж вдалося забити, Альваро Мората, який вийшов на заміну, замкнув навіс з флангу, але арбітр, скориставшись VAR, скасував взяття воріт, побачивши поштовх з боку нападаючого під час боротьби за м’яч. Зрештою, як виявилося, навіть відеоповтор не врятував Ювентус від поразки. На 79-й хвилині Хосе Марія Хіменес після подачі з кутового швидше за всіх зорієнтувався у штрафному майданчику, зігравши на добиванні. А через п’ять хвилин після розіграшу штрафного Дієго Годін ударом з гострого кута подвоїв перевагу своєї команди.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.