У четвер, 14 березня, відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, за підсумками яких визначилися всі учасники чвертьфіналу

Україну на цій стадії змагань представляло київське Динамо, яке в двоматчевому протистоянні з Челсі не змогло забити навіть жодного голу й з тріском вилетіло з турніру.

Після виїзного розгрому 0:3 команда Олександра Хацкевича на своєму полі була знищена англійським опонентом з рахунком 0:5.

Динамо - Челси, Лига Европы

Серед інших результатів матчів 1/8 фіналу Ліги Європи варто відзначити домашній камбек лондонського Арсенала після поразки від Ренна 1:3 на виїзді та вихід у чвертьфінал кривдника донецького Шахтаря – франкфуртського Айнтрахта, який здобув перемогу над міланським Інтером.

Астаф’єва роздяглася і прикрила груди бутонами троянд: “Неможливо відірвати погляд”

Окрім того, у Празі місцева Славія й іспанська Севілья влаштували справжній футбольний трилер. Основний час матчу завершився з рахунком 2:2, як і перша зустріч команд. У екстра-таймах іспанський клуб вийшов уперед, створивши для пражан ситуацію, коли вже потрібно забивати двічі, і їм це вдалося. У першій п’ятнадцятихвилинці Славія змогла зрівняти рахунок, а за хвилину до кінця поєдинку вирвати путівку в 1/4 фіналу.

Таким чином, Челсі після більш ніж упевненого виносу Динамо продовжить боротьбу в Лізі Європи. Окрім лондонського клубу, в чвертьфіналі турніру також зіграють Айнтрахт, Арсенал, Бенфіка, Валенсія, Вільярреал, Наполі та Славія.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді

Динамо Київ – Челсі 0:5 (перший матч 0:3)

Голи: Жиру 5, 33, 59, Алонсо 45 + 1, Гадсон-ОдоЇ 78

Зальцбург – Наполі 3:1 (перший матч 0:3)

Голи: Даббур 25, Гульбрандсен 65, Ляйтгеб 90+2 – Мілік 11

Наполи

Краснодар – Валенсія 1:1 (перший матч 1:2)

Голи: Сулейманов 85 – Гуедеш 90+3

Інтер – Айнтрахт 0:1 (перший матч 0:0)

Гол: Йовіч 6

Арсенал – Ренн 3:0 (перший матч 1:3)

Голи: Обамеянг 5, 72, Мейтленд-Найлс 15

Арсенал

Вільярреал – Зеніт 2:1 (перший матч 3:1)

Голи: Морено 29 Бакка 47 – Івановіч 90+1

Бенфіка – Динамо Загреб 3:0 (д.ч.) (перший матч 0:1)

Голи: Жонас 71, Ферру 94, Грімальдо 105+1

Славія – Севілья 4:3 (д.ч.) (перший матч 2:2)

Голи: Нгаде-Нгаджуї 15, Соусек 47 (пен.), Ван Бюрен 102, Траоре 119 – Бен Єддер, 44 (пен.), Ель-Хаддаді 54, Васкес 98

Славия Прага

Жеребкування чвертьфіналів, півфіналів та фіналу Ліги Європи відбудеться в п’ятницю, 15 березня. Початок о 14:00 за київським часом.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.