У п’ятницю, 22 березня, збірна України провела стартовий матч відбору на Євро-2020, зігравши на виїзді з Португалією

Перший матч кваліфікації Чемпіонату Європи з фаворитом відбіркової групи завершився для української національної команди з чудовим результатом – нічиєю 0:0.

Таким чином, команда Андрія Шевченка змогла взяти перше очко у відборі Євро-2020, а в наступному матчі зустрінеться з Люксембургом.

Португалия - Украина

Португалія з перших хвилин поєдинку взяла гру під свій контроль і задавала темп. Утім гравцям збірної України успішно вдавалося стримувати оборону і протистояти високому пресингу. Перший небезпечний момент господарі змогли створити лише в середині першого тайму, коли Андрій П’ятов переправив м’яч на кутовий після удару Пепе. Розіграш стандарту завершився взяттям воріт гостей, яке було скасовано через очевидний офсайд.

Надалі воротам України загрожував Кріштіану Роналду, який повернувся до складу португальської збірної. П’ятов двічі врятував гостей від пропущеного м’яча після ударів нападаючого в ближній кут, а у ще одному моменті встиг вибити м’яч, після того як послизнувся, не дозволивши опоненту випередити себе.

Астаф’єва повністю роздяглася і приголомшила всіх: “ні грама одягу”, фото 18+

У другому таймі збірна Португалії посилила тиск на ворота українців, що призвело до двох чудових моментів Андре Сілви. Особливо варто відзначити епізод, коли П’ятов в ефектному стрибку потягнув обвідний удар португальця під дальню штангу.

Господарі продовжували контролювати м’яч, а гості просто захищалися. Небезпечний епізод гостям вдалося створити лише на 85-й хвилині зустрічі. Євген Коноплянка завдав удар із-за меж штрафного, Руй Патрісіу відбив м’яч перед собою, а натуралізований бразилець Жуніор Мораес, який вийшов на заміну, зіпсував момент, не зумівши вразити ворота метрів з двох. Зрештою, постріл Коноплянки був першим ударом збірної України в площину воріт за весь матч.

Португалія – ​​Україна 0:0

Португалія: Руй Патрісіу, Рафаел Геррейро, Рубен Діаш, Пепе, Жоау Канселу, Вільям Карвалью, Жоау Моутінью (Жоау Маріу 87), Рубен Невеш (Рафа Сілва 63), Кріштіану Роналду, Андре Сілва (Діегу Соуза 73), Бернарду Сілва

Україна: Андрій П’ятов, Віталій Миколенко, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Олександр Караваєв, Тарас Степаненко, Руслан Малиновський, Олександр Зінченко, Євген Коноплянка (Віталій Буяльський 87), Марлос (Віктор Циганков 67), Роман Яремчук (Жуніор Мораес 76)

Попередження: Тарас Степаненко 86

Зазначимо, що в паралельному матчі відбіркової групи В Євро-2020 Люксембург здобув перемогу над Литвою з рахунком 2:1.

Наступний поєдинок кваліфікації Чемпіонату Європи збірна України проведе на виїзді з Люксембургом. Матч відбудеться у понеділок, 25 березня.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.