Матч Шахтар – Динамо встановив сумнівний рекорд: «такого в Кубку ще не було»

У неділю, 7 квітня, Шахтар і Динамо розіграли путівку в півфінал Кубка України

Основний і додатковий час чвертьфінального протистояння завершився внічию 1:1, після чого переможець поєдинку був визначений у серії пенальті.

В ударах з одинадцятиметрової позначки більш успішними були гравці Шахтаря, вигравши у Динамо з рахунком 4:3.

Шахтер - Динамо

При цьому в кубковому протистоянні лідерів українського футболу був встановлений сумнівний рекорд. Як повідомляє телеканал Футбол, цей матч став найбільш грубим в історії Кубка України.

Так, під час поєдинку головний арбітр показав 14 жовтих карток – по сім кожній команді. Окрім того, обидва суперники догравали матч удесятьох після вилучень Дениса Гармаша і Жуніора Мораеса, які залишили поле за два попередження.

Нагадаємо, що уже на початку поєдинку Динамо вдалося вийти вперед, забивши швидкий гол. На 9-й хвилині Миколенко прорвався по флангу і прострілив у штрафну, де удар Шапаренка був заблокований, добивання у Вербіча не вийшло, а Болбат виніс м’яч прямо на ногу Гармашу, який дальнім пострілом відправив його під ліву штангу.

Шахтар ще в першому таймі мав чудову можливість зрівняти рахунок, коли Тайсон потужно пробив з лінії штрафного майданчика, але влучив у поперечину. Зрештою, Динамо також могло подвоїти свою перевагу, але удар Циганкова зі штрафного прийшовся в стійку.

Досяг успіху Шахтар вже в другій половині зустрічі, в чому йому серйозно допоміг захисник киян Кадар. Гравець Динамо в простій ситуації біля свого штрафного майданчика не зміг винести м’яч, його обікрав Тайсон і вивів на удар Мораеса, який вразив уже порожні ворота.

Незабаром обидва автори голів стали ще й антигероями протистояння, заробивши вилучення. Спочатку на 61-й хвилині свою команду підвів Гармаш. Півзахисник Динамо сфолив на Мораесі й отримав попередження, але потім він вирішив ще й буцнути опонента, за що відразу ж побачив перед собою червону картку і безглуздо залишив поле. Утім, Шахтар недовго залишався в більшості. Уже через кілька хвилин той же Мораес достроково завершив гру після другого попередження за небезпечний підкат.

У решту часу поєдинку, як і в екстра-таймах, команди не змогли визначити переможця. В одному з епізодів додаткового часу м’яч все ж опинився у сітці воріт Шахтаря після удару Вербіча, але арбітр відмінив гол, оскільки словенець відкрито підіграв собі рукою.

Перемогу за ударами з одинадцятиметрової позначки здобув Шахтар, незважаючи на те що у Динамо була перевага, після того як Бойко парирував удар Соломона. У підсумку героєм серії післяматчевих пенальті став голкіпер Гірників П’ятов, який взяв два останніх удари від Миколенка і Шепелєва.

Кубок України. 1/4 фіналу

Шахтар – Динамо 1:1 (4:3 пен.)

Голи: Жуніор Мораес 57 – Денис Гармаш 9

Вилучення: Жуніор Мораес 69 – Денис Гармаш 61

Нагадаємо, раніше лідер Динамо шокував звісткою про свою травму: «Найгірші побоювання підтвердилися».

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.