Півзахисник Динамо Денис Гармаш отримав серйозну дискваліфікацію за грубий фол у матчі з донецьким Шахтарем

Про це повідомляє офіційний сайт київського клубу.

Українське «класико» між Динамо і Шахтарем (1:1; 4:3 по пен.) пройшло в рамках 1/4 фіналу Кубка України з футболу 7 квітня.

Шахтер - Динамо, Кубок Украины

У середині другого тайму автор єдиного голу в складі киян ударив головою колишнього одноклубника Жуніора Мораеса, який влітку минулого року перейшов до табору головного конкурента.

Друг дитинства Зеленського надіслав дивне СМС після втечі: що задумав Манжосов

Денис Гармаш здійснив грубий фол менше ніж через хвилину після того, як отримав жовту картку, і тут же побачив перед собою червоне світло. Після матчу столичний клуб, як і сам футболіст не надали жодних документів, що виправдовують дії гравця. Тому контрольно-дисциплінарний комітет виніс вердикт: дискваліфікація Гармаша на чотири матчі.

Нагадаємо, що в основний час Динамо і Шахтар переможця не визначили і матч закінчився внічию 1:1. У серії післяматчевих пенальті впевненішими виявилися підопічні Паулу Фонсека, які перемогли 4:3. Також протистояння, як зазвичай, супроводжувалося грубою грою. За 120 хвилин арбітр матчу Максим Козиряцький показав гравцям 14 жовтих і дві червоні картки.

Це перше вилучення для Дениса Гармаша в поточному сезоні, однак через нього він пропустить наступні матчі киян проти Маріуполя, Шахтаря, Львова та Олександрії.

Денис Гармаш, Шахтер - Динамо

На даний момент Динамо посідає друге місце в чемпіонаті, відстаючи від донецького Шахтаря на сім пунктів після 23 матчів.

Зазначимо, що донецький Шахтар здобув другу перемогу поспіль на Динамо, незважаючи на те що до цього Гірники не могли перемогти головного опонента протягом трьох останніх матчів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.