У вівторок, 16 квітня, були зіграні перші матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких визначилися два півфіналісти турніру

Ювентус після нічиєї 1:1 у першому поєдинку приймав на своєму полі Аякс, а Барселона після виїзної перемоги 1:0 зустрічалася на своєму полі з Манчестер Юнайтед.

Після виносу мадридського Реала в 1/8 фіналу амстердамський клуб продовжив творити сенсації в Лізі чемпіонів, здолавши у чвертьфіналі туринців, а каталонці вийшли в півфінал, здобувши впевнену розгромну перемогу.

Лионель Месси, Филипе Коутиньо

У Турині Аякс знову зробив результат на чужому полі в протистоянні з одним із фаворитів турніру, вибивши Ювентус із розіграшу Ліги чемпіонів слідом за Реалом, і вперше за 22 роки вийшов у півфінал змагань.

Господарі поля з перших хвилин матчу намагалися заволодіти ініціативою, високо пресингуючи і маючи перевагу у володінні м’ячем, але особливої ​​небезпеки біля воріт гостей не виникало. Ювентусу все ж вдалося відкрити рахунок в поєдинку під кінець півгодини гри завдяки Кріштіану Роналду, який відзначився після подачі з кутового. Однак перевага туринців протрималося буквально п’ять хвилин. Після удару Зієша м’яч потрапив до ван де Беека, який практично на межі офсайду опинився перед воротами і відправив м’яч у сітку, повністю зрівнявши результат у двоматчевому протистоянні.

Астаф’єва похвалилася пікантною позою в одній білизні: “Ніжний ангел”

У другій половині зустрічі Аякс виглядав більш упевнено і заграв в уже звичному стилі, намагаючись постійно нагнітати ситуацію біля воріт Ювентуса. Зієш не зміг переграти Щенсни, потім голкіперу Ювентуса вдалося витягнути дальній удар під поперечину від ван де Беека, а в середині тайму П’яніч не дозволив замкнути дальню штангу того ж Зієшу, який вибігав на порожні ворота. Але в підсумку тиск амстердамців увінчався успіхом – капітан Аякса де Ліхт головою відправив м’яч у сітку після подачі з кутового, забивши, як виявилося, вирішальний м’яч у протистоянні. Решту часу Ювентус виглядав трохи розгубленим, а гості могли навіть збільшувати свою перевагу.

Ювентус - Аякс, Лига чемпионов

У півфіналі Ліги чемпіонів Аякс зустрінеться з переможцем протистояння між Манчестер Сіті й Тоттенгемом, перший поєдинок яких у Лондоні завершився мінімальною перемогою господарів.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

Ювентус – Аякс 1:2 (перший матч – 1:1)

Голи: Роналду 28 – ван де Беек 34, де Ліхт 67

Аякс

Після комфортної виїзної перемоги 1:0 Барселона в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів на своєму полі легко розібралася з Манчестер Юнайтед, відправивши у ворота суперника три сухих м’ячі.

У Манкуніанців дійсно небезпечний момент виник вже після стартового свистка, коли Рашфорд вибіг один на один з голкіпером, але пробив у поперечину. Однак вже до 20-ї хвилини Мессі позбавив англійців надії на продовження боротьби в турнірі, оформивши дубль. Спочатку лідер каталонців, змістившись справа до центру штрафного, вразив нижній кут, а потім другий гол йому подарував де Хеа, пропустивши м’яч під собою. У другому таймі рахунок до розгромного довів Коутіньйо, вразивши ворота Манчестер Юнайтед розкішним дальнім ударом у дев’ятку.

Барселона

Таким чином, Барселона вперше за чотири роки вийшла в півфінал Ліги чемпіонів, де зіграє з переможцем пари Ліверпуль – Порту. Перший поєдинок цього протистояння завершився домашньою перемогою англійського клубу з рахунком 2:0.

Барселона – Манчестер Юнайтед 3:0 (перший матч – 1:0)

Голи: Мессі 16, Мессі 20, Коутіньйо 61

Ще два матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті – Тоттенгем і Порту – Ліверпуль відбудуться в середу, 17 квітня.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.