У фіналі Кубка України донецький Шахтар зіграє з командою з Першої ліги

17 квітня пройшов півфінальний раунд Кубка України, в якому донецький Шахтар обіграв в кінцівці матчу Дніпро-1. Однак не обійшлося і без сенсацій. У першому матчі півфіналу Інгулець здолав луганську Зорю з рахунком 2:1.

Значущість події полягає ще й в тому, що колектив з Петрово став першим фіналістом внутрішнього кубка, який не виступає у вищому дивізіоні українського футболу.

Команда Сергія Лавриненка відмінно почала матч, забивши двічі у ворота луганської Зорі. Голами на 15 і 39 хвилині відзначилися Запорожець і Щедриль. У додатковий час першого тайму підопічні Юрія Вернидуба скоротили відставання завдяки голу Чеберко.

Ингулец - Заря

У другому таймі була справжня боротьба, але господарі матчу не віддавали ініціативу супернику, володіючи м’ячем 45% всього часу. Однак луганчани змогли нанести дев’ять ударів, з яких лише три припали у ствір воріт голкіпера Інгульця Ситнікова.

Напередодні матчу президент клубу Олександр Поворознюк видав премію футболістам за прохід до півфіналу в розмірі десятимісячного окладу. Тепер, у разі перемоги в Кубку України, команда з Першої ліги потрапить відразу в груповий етап Ліги Європи.

Кубок України. Півфінал

Інгулець – Зоря 2:1

Голи: Запорожець 15, Щедриль 39 – Чеберко 45+1

У другому півфінальному поєдинку все закінчилося без сенсацій, хоча передумови на це були. Тренер Шахтаря Паулу Фонсека випустив бойовий склад, але при повному домінуванні донеччан команда не могла відкрити рахунок на табло.

Перший гол Гірники забили лише на 87 хвилині зусиллями Соломона і Дентіньо, а вже в компенсований арбітром час ізраїльський легіонер Шахтаря і сам відзначився у воротах команди Дніпро-1.

Шахтер

Дніпряни завдали лише два удари за всю гру і жодного разу не потрапили в ствір, коли команда Фонсеки обстріляла ворота суперника 17 разів. На рахунку голкіпера господарів Юрчука сім сейвів і звання одного з найкращих гравців матчу.

Дніпро-1 – Шахтар 0:2

Голи: Дентіньо 87, Соломон 90+5

Відзначимо, що раніше український футболіст став героєм в Іспанії: «Ти врятував мене»

Також Politeka писала про те, як люди в балаклавах викрали футболіста посеред матчу: «заштовхали в вертоліт прямо на полі»

Як повідомляла Politeka, зі збірною України вибухнув скандал у відборі Євро-2020 набирає обертів: за справу взявся УЄФА