У середу, 17 квітня, відбулися два матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких визначилися всі учасники півфіналу турніру

Манчестер Сіті після виїзної поразки 0:1 приймав на своєму полі Тоттенгем, а Ліверпуль після домашньої перемоги 2:0 зіграв у гостях з Порту.

Манчестерці і лондонці в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів влаштували феєричну битву з сімома забитими м’ячами, переможцем з якої вийшли Шпори, а Мерсисайдці підтвердили свій клас і в другому поєдинку, впевнено завоювавши путівку в півфінал.

Мохаммед Салах, Ливерпуль

Манчестер Сіті й Тоттенгем на початку повторного поєдинку видали щось неймовірне, влаштувавши фантастичну гольову перестрілку, яка вже буквально через десять хвилин завершилася чотирма забитими м’ячами.

На четвертій хвилині Стерлінг увійшов у штрафний з лівого флангу і відправив м’яч у дальній кут, вирівнявши тим самим ситуацію за сумою двох матчів. Але буквально через кілька хвилин за справу взявся Сон, оформивши дубль. Автор переможного голу у першому поєдинку спочатку зрівняв рахунок ударом з лінії штрафного, а через кілька хвилин вразив дев’ятку воріт Містян. Манчестер Сіті вдалося вирівняти становище вже у зворотній атаці стараннями Сілви, але команді Гвардіоли потрібно було забивати ще двічі.

Каменських показала “солодкі” форми в пікантному вбранні: “Тепер стало гаряче”

Після такого яскравого початку команди трохи заспокоїлися. Манчестер Сіті перейшов на позиційні атаки і зміг домогтися свого. Під завершення 20 хвилин гри Стерлінг зробив дубль – Де Брюйне прострілив у штрафну, а англієць замкнув дальню штангу.

У другій половині зустрічі підопічні Гвардіоли взяли гру під свій контроль і змогли створити декілька небезпечних моментів, але в одних підвела точність, а в інших Тоттенгем виручав голкіпер. Під кінець години гри Містяни все ж змогли зробити потрібний результат, вийшовши вперед з перевагою в два м’ячі. Агуеро увірвався в штрафний і потужним ударом в ближній кут пробив Льоріса.

Манчестер Сити - Тоттенхэм, Лига чемпионов

Тепер для виходу в півфінал забивати потрібно було вже Тоттенгему, і лондонцям це вдалося. На 73-й хвилині Льоренте після подачі з кутового переправив м’яч у ворота. Щоправда, головний арбітр переглянув відеоповтор щодо того, чи не підіграв собі іспанець рукою, але в результаті не змінив свого початкового рішення і зарахував гол, який, як з’ясувалося, став вирішальним.

Уже в компенсований час Манчестер Сіті зумів забити потрібний п’ятий гол, але рефері знову ж після перегляду відеоповтору відмінив взяття воріт через офсайд.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

Манчестер Сіті – Тоттенгем 4:3 (перший матч 0:1)

Голи: Стерлінг 4, 21, Сілва 11, Агуеро 59 – Сон 7, 10, Льоренте 73

Ліверпуль, маючи комфортну перевагу після домашньої перемоги 2:0, у матчі-відповіді ще більш впевнено розібрався з Порту, розбивши суперника з рахунком 4:1.

У першій половині зустрічі Мерсисайдців вивів вперед Мане, після чого португальцям потрібно було забивати вже чотири м’ячі, що виглядало нереально.

У середині другого тайму Салах подвоїв перевагу Ліверпуля, реалізувавши вихід один на один. Порту вдалося швидко скоротити відставання в рахунку, але голи Фірміно і Ван Дейка довершили розгром господарів поля.

Порту – Ліверпуль 1:4 (перший матч 0:2)

Голи: Мілітао 69 – Мане 26, Салах 65, Фірміно 77, Ван Дейк 84

Ливерпуль

Таким чином, Тоттенгем і Ліверпуль приєдналися до Аякса і Барселони, які вийшли в 1/2 фіналу раніше.

За результатами жеребкування, у півфіналі Ліги чемпіонів Тоттенгем зустрінеться з Аяксом, а Барселона зіграє з Ліверпулем.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.