У вівторок і середу, 16-17 квітня, були зіграні матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, за підсумками яких стали відомі всі учасники півфіналу турніру

У нинішньому розіграші головного європейського клубного турніру зіграють Аякс, Барселона, Ліверпуль і Тоттенгем.

Аякс на стадії плей-офф Ліги чемпіонів став справжньою сенсацією і грозою авторитетів. Після розгрому Реала в 1/8 фіналу амстердамський клуб у чвертьфінальному протистоянні розібрався з Ювентусом.

Аякс

Нідерландська команда, зігравши на своєму полі внічию 1:1, на виїзді здолала туринців з рахунком 2:1 і вперше за 22 роки вийшла в півфінал турніру.

Барселона в чвертьфінальному раунді впевнено розправилася з Манчестер Юнайтед. Каталонський клуб двічі обіграв Манкуніанців: 1:0 в гостях і 3:0 вдома.

Лионель Месси, Филипе Коутиньо

Легко вихід у півфінал оформив минулорічний фіналіст Ліги чемпіонів – Ліверпуль. Мерсисайдці за сумою двох матчів здолали Порту з рахунком 6:1, здобувши перемогу 2:0 на своєму полі і 4:1 на виїзді.

Каменських показала “солодкі” форми в пікантному вбранні: “Тепер стало гаряче”

А найяскравішим вийшло чвертьфінальне протистояння між двома англійськими клубами – Тоттенгемом і Манчестер Сіті. Після домашньої перемоги 1:0 Шпори в матчі-відповіді поступилися Містянам 3:4 і пробилися в півфінал завдяки більшій кількості голів, забитих на виїзді.

За підсумками жеребкування, яке відбулося раніше, у вирішальних битвах 1/2 фіналу Ліги чемпіонів Тоттенгем зустрінеться з Аяксом, а Барселона зіграє з Ліверпулем.

Ліга чемпіонів. Півфінал

Тоттенгем (Англія) – Аякс (Нідерланди)

Барселона (Іспанія) – Ліверпуль (Англія)

Ливерпуль

Перші поєдинки півфіналу Ліги чемпіонів будуть зіграні 30 квітня/1 травня, а матчі-відповіді відбудуться 7/8 травня.

Фінал Ліги чемпіонів сезону-2018/2019 пройде 1 червня в Мадриді на стадіоні Ванда Метрополітано.

Номінальним господарем у фіналі Ліги чемпіонів буде переможець пари Тоттенгем – Аякс.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.