Туринському Ювентусу підкорилася низка рекордів в чемпіонському матчі з Фіорентиною

Лідер італійського футболу в 33-му турі Серії А здобув перемогу 2:1 над флорентійцями і достроково за п’ять турів до кінця чемпіонату став чемпіоном.

Ювентус у 33 матчах набрав 87 очок і став недосяжним для Наполі, який посідає другу позицію у турнірній таблиці.

Ювентус

Неаполітанський клуб відстав від туринців на 20 очок, які вже неможливо відіграти за п’ять турів, навіть не дивлячись на матч у запасі.

Це чемпіонство стало 35-м в історії Ювентуса, що є рекордним показником в італійському чемпіонаті.

Окрім того, туринський клуб став чемпіоном Італії вже у восьмому сезоні поспіль, що також є рекордом.

При цьому восьме чемпіонство поспіль також стало рекордним показником для команд з топ-5 європейських ліг.

Нагадаємо, раніше Ювентус вилетів із Ліги чемпіонів на стадії чвертьфіналу, програвши на своєму полі з рахунком 1:2 Аяксу після виїзної нічиєї 1:1.

У Турині Аякс знову зробив результат на чужому полі в протистоянні з одним із фаворитів турніру, вибивши Ювентус із розіграшу Ліги чемпіонів слідом за Реалом, і вперше за 22 роки вийшов у півфінал змагань.

Брежнєва змінилася до невпізнання: “Анорексія, як у Джолі”

Господарі поля з перших хвилин матчу намагалися заволодіти ініціативою, високо пресингуючи і маючи перевагу у володінні м’ячем, але особливої ​​небезпеки біля воріт гостей не виникало.

Ювентусу все ж вдалося відкрити рахунок в поєдинку під кінець півгодини гри завдяки Кріштіану Роналду, який відзначився після подачі з кутового. Однак перевага туринців протрималося буквально п’ять хвилин. Після удару Зієша м’яч потрапив до ван де Беека, який практично на межі офсайду опинився перед воротами і відправив м’яч у сітку, повністю зрівнявши результат у двоматчевому протистоянні.

Ювентус - Аякс, Лига чемпионов

У другій половині зустрічі Аякс виглядав більш упевнено і заграв в уже звичному стилі, намагаючись постійно нагнітати ситуацію біля воріт Ювентуса. Зієш не зміг переграти Щенсни, потім голкіперу Ювентуса вдалося витягнути дальній удар під поперечину від ван де Беека, а в середині тайму П’яніч не дозволив замкнути дальню штангу того ж Зієшу, який вибігав на порожні ворота. Але в підсумку тиск амстердамців увінчався успіхом – капітан Аякса де Ліхт головою відправив м’яч у сітку після подачі з кутового, забивши, як виявилося, вирішальний м’яч у протистоянні. Решту часу Ювентус виглядав трохи розгубленим, а гості могли навіть збільшувати свою перевагу.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.