Мадридський “Реал” програв “Вільярреалу” на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” у 19-му турі чемпіонату Іспанії

Кріштіану Роналду вдалося майже на 23 хвилині відкрити рахунок. На удар португальця зі штрафного з труднощами зреагував воротар Асенхо. Потім Роналду не зумів переграти голкіпера “Вільярреала” при виході один на один. Португальський лідер “галактікос” мав ще кілька нагод відзначитися до перерви, але другий тайм почався з нулями на табло.

Єдиний гол у баталії відбувся в кінці поєдинку. Швидкий прорив з добивання реалізував 21-річний півзахисник Форналс – результат 0:1.

“Вільярреал” вперше у своїй історії здобув перемогу на “Сантьяго Бернабеу” в матчі Примери. До цього “жовта субмарина” зазнала 12 поразок на цьому стадіоні, 5 раз зіграла внічию.

“Реал” зазнав 2 поразки за останні три поєдинки і з 32 очками займає 4-е місце. “Вільярреал” з 31 пунктом практично наздогнав “галактікос”.

Нагадаємо, як передавала Politeka, українського футболіста Данила Вороніна запросила до себе в юніорську збірну Білорусь.