Донецький Шахтар на зборі в Туреччині провів перший контрольний матч. Гра проти болгарського Лудогорця закінчилася нічиєю – 2:2

У першому матчі 2018 тренер Паулу Фонсека в старті не випустив новачка Додо, тому справа в обороні знову розташувався Іван Петряк. А в цілому на поле вийшов досить звичний склад.

У першому таймі «гірники» не забивали і пропустили один гол перед перервою. На другу половину гри вийшов інший склад, включаючи новачка Додо. Шахтар досить швидко відігрався і вийшов вперед. Спершу Зубков забив сам, а потім асистував Феррейрі.

В результаті Лудогорець все ж забив м’яч у відповідь, а матч завершився з рахунком 2:2.

Як повідомляла Politeka, манчестер Сіті має намір отримати Фреда з Шахтаря вже в зимове трансферне вікно.