Українці привезли безліч медалей з міжнародних змагань

Українські дзюдоїсти здобули одразу сім нагород на міжнародних змаганнях в Болгарії і Португалії. На рахунку наших співвітчизників одна золота медаль, одна срібна і п’ять бронзових, повідомляє Знай.Спорт.

В українському фіналі Відкритого Континентального Кубка в Одівелаш (Португалія) Єлизавета Каланіна завоювала золото, перемігши Галину Тарасову в категорії понад 78 кілограм.

дзюдо, украинки, чемпионки,

А українці Данило Гуцол (100 кг) і Андрій Колесник (+100 кг) стали бронзовими призерами Відкритого Континентального Кубку в Софії (Болгарія).

“Жіноча збірна – “золото” і “срібло”, чоловіки – 5 бронзових медалей! А в фіналі нашим дівчатам довелося змагатися між собою. Неймовірні емоції!” – повідомив президент Федерації дзюдо України Роман Насиров.