Швидка медична допомога Португалії використала фото нападника збірної Бразилії Неймара у соціальній рекламі

Повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

“75,8% викликів швидкої не є терміновими”, – напис на фото, де Неймар симулює страшну травму.

Цікаво, що таке рекламу показали на батьківщині суперника Неймара на футбольному полі Кріштіану Роналду.

Зазначимо, Неймар за чотири матчі на ЧС-2018 пролежав на газоні 14 хвилин. В середньому за матч бразилець проводить в положенні лежачи 3,5 хвилини.

Матч Бразилія – Бельгія

6 липня в Казані відбувся чвертьфінальний матч чемпіонату світу між збірними Бразилії та Бельгії.

У першому таймі бельгійці змогли забити два м’ячі у ворота “пентакампеоне”. Спочатку на 13-й хвилині автоголом відзначився Фернандіньо, а потім на 31-й хвилині розкішний удар вийшов у Кевіна Де Брюйне! На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь європейської збірної.

У другій половині зустрічі більше атакували бразильці, що вилилося у гол Ренато Аугусто на 76-й хвилині. Підопічні Тите і далі атакували, а Бельгія шукала свій шанс на контратаках.

Більше м’ячів забито в матчі не було і Бельгія перемогла з рахунком 2:1. У півфіналі команда Роберто Мартінеса зіграє зі збірною Францією, яка виграла у збірної Уругваю (2:0).

Дивіться: як Неймар симулює у матчі з Мексикою