Дідьє Дешам вивів збірну Франції у фінал чемпіонату світу та став четвертою людиною у світі, яка проведе головний матч Мундіалю в якості футболіста і тренера

Дешам вже грав у фіналі чемпіонату світу-1998 і був капітаном Франції. Його команда перемогла Бразилію з рахунком 3:0, інформує портал Знай.Спорт.

Раніше бразилець Маріо Загалло футболістом виграв ЧС-1958 і ЧС-1962 а потім вивів “селесао” в фінали ЧС-1970 (перемога) і ЧС-1998 (поразка). Німець Франц Беккенбауер виграв фінали ЧС-1974 гравцем і ЧС-1990 тренером. Третім став його співвітчизник Руді Феллер, який програв фінал ЧС-1986, взяв золото на ЧС-1990 і привів Німеччину до срібла на ЧС-2002.

Матч Франція – Бельгія

10 липня в Санкт-Петербурзі відбувся півфінальний матч чемпіонату світу між збірними Франції та Бельгії.

Перший тайм завершився внічию 0:0, а в другій половині зустрічі французам на 51-й хвилині посміхнулася удача. Після навісу “другий поверх” виграв захисник Барселони Самюель Юмтіті, який увігнав м’яч у сітку воріт голкіпера Челсі Тібо Куртуа.

Гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь Франції, яка 15 липня зіграє у фіналі проти переможця пари Хорватія-Англія.

Дивіться: огляд матчу Франція – Бельгія