Вперше в історії гонку “Формула-3” виграла дівчина

Джеймі Чедвік стала першою дівчиною, якій вдалося виграти в гонці “Формула-3”. Свою перемогу спортсменка здобула в Великобританії, на трасі Бендс-Хетч.

Вболівальники стежать за життям і діяльністю Джеймі. Шанувальники навіть називають її янголом швидкості. Така характеристика не даремно була дана дівчині, адже вона дійсно дуже мила і позитивна. Давайте дізнаємося, чим ще займається і як виглядає молода спортсменка, яка увійшла в історію.

джейми чедвик

Незважаючи на своє захоплення традиційно чоловічим видом спорту, Джеймі виглядає дуже жіночно і любить носити елегантні сукні.

Сукні їй пасують не гірше, ніж спортивна форма.

Для того, щоб досягати високих результатів, Джеймі відвідує тренування не тільки на трасі.

Джеймі регулярно ходить в спортзал, де наполегливо тренується.

У Великобританії Джеймі Чедвік досить популярна особистість, тому часто відвідує різні заходи і телевізійні шоу.

Джеймі можна зустріти і на червоній доріжці.

Юна спортсменка встигла знятися для обкладинки глянцевого журналу.

У вільний від тренувань і змагань час Джеймі любить проводити час з друзями.

Іноді Джеймі можна побачити на вечірках.

Джеймі любить екстремальний відпочинок.

А ще Джеймі любить тварин і часто виходить на прогулянку зі своїми вихованцями.

Варто відзначити, що в цьому заїзді першим фінішував Паван Равішанкар, однак за фальстарт його покарано 10-секундним штрафом, що і допомогло в результаті Чедвік його випередити.

Раніше повідомлялося, що український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань в Римі (Італія) Говоров показав час 22,27 секунди. Таким чином, українець на 0,16 секунди поліпшив попередній світовий рекорд, який з 2009 року належав іспанцю Рафаелю Муньос.

«Це історія! Я залишив у ній свій внесок. Я дійсно щасливий показати щось особливе», – сказав Говоров після змагань.

На останньому чемпіонаті світу, який у 2017 році пройшов в Будапешті (Угорщина), Говоров виграв «бронзу».

Пізніше Андрій Говоров завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи на короткій воді в Копенгагені.

У змаганнях на 50 метрів батерфляєм українець показав другий час, поступившись лідеру всього 0,01 секунди.

Варто зазначити, що ця медаль стала для Андрія восьмий на чемпіонатах Європи на короткій воді. Раніше українець тричі ставав чемпіоном континенту (2011, 2013 і 2015) на 50-метрівці батерфляєм.

Нагадаємо, українська легкоатлетка встановила рекорд.

Як повідомляла Politeka, українська спортсменка стрімко увірвалася у великий теніс.

Також Politeka писала, що українка привезла «золото» з чемпіонату Європи з карате.