Відбулося відкриття англійської Прем’єр-ліги

«Манчестер Юнайтед» обіграв «Лестер» у матчі-відкритті нового сезону англійської Прем’єр-ліги з рахунком 2: 1.

Манкуніанці ударно почали поєдинок, відкривши рахунок уже на 3-й хвилині. Даніель Амарт’я зіграв рукою в своїй штрафній площі, а Поль Погба чітко пробив з 11-метрової точки. «Лестер» міг відіграватися ще до перерви, але в воротах «Манчестера» надійно діяв Давид Де Хеа, а захист «червоних» впоралася з градом кутових біля своїх воріт.

манчестер юнайтед

У другому таймі манкуніанці остудили запал «Лестера» і не давали «лисицям» простору в атаці, в свою чергу, забивши вдруге. Люк Шоу підключився в атаку, отримав пас від Хуана Мати і відправив м’яч у сітку воріт Каспера Шмайхеля.

«Лестер» кинув останні сили в атаку і вже в компенсований час один м’яч відіграв – Джеймі Варді виявився найспритнішим у чужій зоні і з близької відстані відправив м’яч у сітку. На більше у «Лестера» просто не вистачило часу.

Відзначимо, що екс-півзахисник «Шахтаря» Фред в матчі проти «Лестера» вийшов в стартовому складі і був замінений на 76-й хвилині, заробивши за цей час жовту картку.

Джерело: Xsport.ua.

Раніше повідомлялося, Вболівальники Манчестер Юнайтед почали збір коштів для звільнення Жозе Моуріньо. Для того, щоб звільнити португальця клуб зобов’язаний виплатити йому компенсацію у розмірі 12 мільйонів фунтів.

Фанати Манчестер Юнайтед заявили, що готові допомогти клубу в зборі грошей для виплати Моуріньо.

До цього ми розповідали про те, що Олександр Зінченко засвітився під час чемпіонської поїздки Манчестер Сіті. Футбольний клуб в нинішньому сезоні достроково став чемпіоном Англії. Клубу навіть вдалося встановити рекорд, набравши 100 очок, 32 перемоги і забивши 106 голів за сезон.

«Зараз час насолоджуватися тим, що ми зробили в цьому сезоні. Чи не час говорити про наступний сезон. Цього літа ми будемо дивитися чемпіонат світу на дивані, у нас буде гарне пиво, гарне червоне вино, і ми будемо насолоджуватися тим, що зробили. Ми раді поділитися тим, чого добилися все разом», – заявив головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола під час параду. Серед зірок Манчестер Сіті був і український захисник клубу Олександр Зінченко.

Нагадаємо, ми розповідали, як над Зінченко жартують одноклубники.

Як повідомляла Politeka, Зінченко зацікавився ще один англійський клуб.