Олександр Усик був серед 65 тис. глядачів, які відвідали вчора матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи “Динамо” – “Челсі”

При цьому Усика навряд чи хто дізнався на НСК “Олімпійський”, тому що маскування суперчемпіона була на високому рівні, що і продемонстрував сам Олександр у своєму Instagram.

Відзначимо, перед матчем Олександр Усик закликав підтримати київське Динамо в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти Челсі.

Динамо - Челси, Лига Европы

Зазначимо, в четвер, 14 березня, київське Динамо зазнало на своєму полі принизливої ​​поразки від Челсі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

Після виїзного розгрому 0:3 у першому поєдинку у київського клубу і так фактично не було шансів на вихід у чвертьфінал, але вдома команда Олександра Хацкевича ще погіршила враження від свого виступу на цій стадії турніру.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Челсі беззаперечно переграв Динамо за всіма статтями, відправивши у ворота киян п’ять м’ячів.

Нова Зайцева знесла людей на переході: “Нічого не буде за це”, фатальні деталі

Динамо, якому потрібно було відігравати три голи після першого матчу, вже в дебюті другої зустрічі поставило хрест на своїх шансах на вихід у чвертьфінал. На п’ятій хвилині Вілліан подав кутовий, а Олів’є Жиру після скидки легко відправив м’яч у ворота. Тепер киянам вже потрібно було забивати п’ять, що виглядало фантастично.

Схоже, швидкий пропущений гол, ошелешив господарів поля, які в подальшому ніяк не могли зачепитися за м’яч. Челсі спокійно контролював хід гри, створюючи загрозу біля воріт Динамо, ніби це лондонцям потрібно було відіграватися.

Така ганебна поразка улюбленої команди не могла не приголомшити уболівальників Динамо, які після гри почали активно обговорювати повний провал у протистоянні з Челсі.

При цьому, на думку прихильників київського клубу, головним винуватцем ситуації, що склалася, є головний тренер Олександр Хацкевич, при якому команда не може показати виразної гри і виглядає безхарактерність.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.