Найнебезпечніший вік для чоловіків і жінок: як уберегти себе від захворювань

Найнебезпечніший вік для чоловіків і жінок: як уберегти себе від захворювань

Вчені провели аналіз стану судин підопічних, зробивши висновки з приводу розвитку хвороб в певному віці

Після спільного дослідження, проведеного вчені з Фінляндії і Сполучених Штатів, вдалося визначити вік, який тісно пов’язаний з високим ризиком смертності від наслідків судинних патологій.

При цьому вчені брали до уваги в ході експерименту ті дані, які стосувалися не тільки різної статі, але і рас. Згідно з планом проекту, вчені провели аналіз декількох тисяч хвороб. Після був зроблений висновок, що чоловіки після сорока років схильні до захворювань найсильніше, а жінки страждають від хвороб найчастіше ще до настання їх тридцятиріччя, пише Сlutch.

До слова, в зазначених вікових категоріях у представників обох статей статистично найсильніше виростала ймовірність постраждати від інфаркту або інсульту. При цьому факторами, що впливають на ризик виникнення хвороб, є вірусні інфекції, зниження імунітету, куріння, гіпертонія і ожиріння.

Відзначимо, що якщо серце страждає від нестачі кисню, а також поживних речовин, то воно починає хворіти. Також можуть бути і інші тривожні сигнали: задуха, здавленість грудної клітини, відчуття сорому. Подібне виникає під час активного фізичного навантаження. Але коли такі симптоми з’являються навіть в стані спокою і тривалий час не проходять, то це може бути передвісником інфаркту.

А ось при інсульті можуть бути такі симптоми: оніміння кінцівок (руки, ноги, пальці в першу чергу), стає складно розуміти якісь речі, сильний головний біль, нудота, запаморочення.

человек в больнице, капельница, корь

Раніше ми повідомляли про те, що сезон гострих респіраторних інфекцій в Україні офіційно можна вважати відкритим: як підготувати організм, щоб не звалитися із застудою в ліжко. Лікарі назвали п’ять факторів, які найсильніше послаблюють імунітет.

При чому список факторів, що впливають на наше здоров’я дуже згубно, очолило куріння. Фахівці пояснюють: нікотин, смоли та інші речовини тютюнового диму серйозно виснажують імунну систему — її організм використовує як захисний ресурс в боротьбі саме з ними, а не з вірусами. Тому курці хворіють першими.

Нагадаємо, про чай з молоком: чому цей напій шкідливий для здоров’я. 

Як повідомляла Politeka, що дешевий чай корисніший дорогого: висновки вчених приголомшили покупців.

Також Politeka писала, про небезпечні хвороби, які викликає чай.

материалы рубрики
Комаровский предупредил о смертельной опасности популярных лекарств: «могут убить» Здоровье
Комаровский предупредил о смертельной опасности популярных лекарств: «могут убить»
Как избавиться от толстых икр без тренировок Здоровье
Как избавиться от толстых икр без тренировок
Ученые предупредили об угрозе, которая есть на коже каждого человека: «Они мутируют» Здоровье
Ученые предупредили об угрозе, которая есть на коже каждого человека: «Они мутируют»