Ці продукти зі щоденного раціону можуть призвести до серйозного захворювання

Ці продукти зі щоденного раціону можуть призвести до серйозного захворювання

Відома дієтолог розповіла про небезпеку вживання у щоденному раціоні популярних серед українців продуктів: що саме може призвести до розвитку в організмі діабету 2-го типу, які причини провокують його виникнення, а також про альтернативу в харчуванні

Лікар-дієтолог Олена Толоконникова озвучила список небезпечних для організму людини продуктів, передає Канал 24. Фахівець попередила, що споживання цих продуктів в надмірних кількостях може мати негативні наслідки.

Топ небажаної для здоров’я їжі очолили вироби з борошна — вони призводять до стрибка цукру в крові, тому як вкрай швидко перетравлюються через використання в них рафінованого борошна. Інша справа цільнозернові продукти, вони навіть корисні.

Наступний рядок — білий рис, якщо часто його їсти 4 рази на тиждень, можна заробити собі діабет 2-го типу. Все тому, що в ньому мало клітковини і багато глюкози, все швидко потрапляє в кров. А ось бурий або червоний рис — лікар рекомендує, як відмінний аналог звичного для українців білого.

еда, сладости, мучное, рацион, питание, диетолог

Дуже небезпечні ковбаса — може розвинути дефіцит інсуліну і, як наслідок, ризик захворювання діабету різко зростає, а також молоко. Останнє, через велику кількість в ньому насичених жирів, може спровокувати інсулінову недостатність. Доросла людина не повинна зловживати молоком, акцентувала дієтолог — буквально чашка в день для дорослої людини, не більше!

Як відомо алкогольні і газовані напої, а також пакетовані соки та солодощі — здоров’я не додадуть, вони вкрай небезпечні при щоденному вживанні. Імунна система не терпить солодощів зовсім:в період застуди і грипу рекомендується повністю відмовитися від солодкого.  Справа в тому, що солодкі продукти знижують активність лейкоцитів, які і допомагають боротися з шкідливими бактеріями і вірусами.

Нагадаємо, нічна робота вкрай небезпечна для людського організму

Також Рoliteka писала, що рис здатний перемогти СНІД

Раніше повідомлялось, що горіхи можуть бути небезпечні при частому їх вживанні

 

материалы рубрики
Стало известно, как профессия влияет на склонность к самоубийству Здоровье
Стало известно, как профессия влияет на склонность к самоубийству
Ученые обнаружили способ спасения от инфарктов и инсультов Здоровье
Ученые обнаружили способ спасения от инфарктов и инсультов
Украинцев предупредили о нашествии комаров: как спастись от напасти Здоровье
Украинцев предупредили о нашествии комаров: как спастись от напасти