Вчені довели, що криві зуби здатні нашкодити серцю та легеням

Вчені довели, що криві зуби здатні нашкодити серцю та легеням

Криві зуби — не тільки естетичний дефект, який віддаляє нас від ідеальної, голлівудської посмішки. Цей факт може бути небезпечний для здоров’я. Зокрема, для серця і легенів, стверджують вчені

Криві зуби можуть бути небезпечні для серця і легенів. Це пов’язано з тим фактом, що їх значно важче правильно чистити.

Криві зуби представляють собою не тільки естетичну проблему, якої соромляться багато людей. Лікарі розповідають, що через криві зубів у людини збільшується ризик захворювань легенів і серця. Саме тому терпіти даний дефект не варто, і краще відвідати стоматолога.

Кривые зубы представляют собой не только эстетическую проблему, которой стыдятся многие люди. Врачи рассказывают, что из-за кривых зубов у человека увеличивается риск заболеваний лёгких и сердца. Именно поэтому терпеть данный дефект не стоит, и лучше посетить стоматолога.

До речі, не слід вважати, що криві зуби дістаються людині з народження, а якщо у нього в молодості ідеальна посмішка, то кривизна йому не загрожує. З віком наші ясна слабшають, і зуби починають рухатися, так що сама голлівудська посмішка теж може викривити.

Але чому цей естетичний дефект зубів представляє таку небезпеку для здоров’я людини?

Вся справа в тому, що криві зуби значно складніше чистити, особливо коли з віком наш зір погіршується. Через це в роті частіше накопичуються бактерії, що формують особливий наліт або біоплівку. Так виникають досить болючі хронічні захворювання ясен.

А вчені вже довели, що між хворобами ясен, інфекціями легенів і серцево-судинними захворюваннями існує прямий зв’язок. Бактерії проникають в кровотік, вони досягають серця і легенів, де починають свою патологічну діяльність.

Гарна новина полягає в тому, що криві зуби можна виправити. У стоматологів існує цілий арсенал засобів, починаючи від носіння брекетів, і закінчуючи хірургічними операціями. Однак жодна з цих методик не буде ефективною в довгостроковій перспективі, якщо пацієнт не стане дотримуватися строгих правил гігієни порожнини рота.

Правильна чистка зубів, використання зубної нитки і засобів для полоскання необхідні для того, щоб зуби прослужили нам якомога довше.

Нагадаємо, як правильно чистити зуби, корисні поради

Як повідомляла Politeka, зуби мудрості можуть зашкодити іншим органам: правда і міфи

Також Politeka писала, про відбілювання зубів в домашніх умовах, корисні поради

материалы рубрики
Ученые обнаружили, какой продукт приводит к раку: едят все украинцы Здоровье
Ученые обнаружили, какой продукт приводит к раку: едят все украинцы
Ученые обнаружили верный признак скорой смерти: кто в зоне риска Здоровье
Ученые обнаружили верный признак скорой смерти: кто в зоне риска
Восемь симптомов сердечного приступа: «это может спасти жизнь» Здоровье
Восемь симптомов сердечного приступа: «это может спасти жизнь»