198 погоджених кандидатів – гарантія перемоги України

В умовах, коли нинішній парламент себе остаточно дискредитував, наша політична сила заявляє, що братиме участь у дострокових виборах Верховної Ради України.

Ми розуміємо, що у майбутньому парламенті як ніколи потрібні політичні сили, які професійно, послідовно і ефективно провадитимуть законотворчу роботу, відстоюватимуть національні світоглядні цінності, захищатимуть державні інтереси України.

Значною мірою це залежатиме від результатів виборів у одномандатних округах, яких, відповідно до законодавства – 225, а з урахуванням того, що частина української території окупована – 198. За кожен з округів змагатимуться як представники недавньої влади, котрі протягом п’яти років грабували український народ і збагачувалися на війні, так і проросійські, пропутінські політичні сили. Ні з першими, ні з другими наша партія принципово не вестиме жодних переговорів і не співпрацюватиме.

Водночас, як показує досвід, єдиний кандидат від демократичних сил має всі шанси перемогти.

Популярные статьи сейчас

Ани Лорак после отъезда Мурата засветилась со своим любимцем: "Такой мальчик красивый"

Невыносимая жара идет в Украину, "смалить" будет знатно: до 33 и выше

Прощание с легендарным Чапкисом, появились кадры с безутешными детьми и внучками: "Всегда нас учил..."

Украинка не смогла перебежать 8-полосную трассу, кадры трагедии: "Рядом был переход"

Пьяный пешеход толкнул под грузовик 27-летнего врача: появилось видео с моментом гибели

Показать еще

Звертаємося до всіх українських, європейських, демократичних партій із пропозицією об’єднати свої зусилля на основі спільних світоглядних засад, відмовитися від взаємного поборювання і змагатися не одне проти одного, а за Україну.

Саме на цій основі партія «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна»» пропонує негайно розпочати переговори про висунення і підтримку спільних кандидатів у мажоритарних округах, консолідоване ведення виборчої кампанії та спільний захист результатів виборів.

Ми готові до згуртованої праці й закликаємо до предметних, відповідальних дій всі політичні сили, які поділяють українські світоглядні цінності, демократичні ідеї та принципи.

Настав час шанувати, захищати і будувати рідну країну!

Микола Томенко, лідер партії «Громадський рух «Рідна країна»

Нагадаємо, Томенко назвав головний страх Порошенка перед Зеленським: «Вже почав нову кампанію».

Як повідомляла Politeka, Микола Томенко прояснив ситуацію у Верховній Раді.

Також Politeka писала, що Томенко розповів, хто керував країною разом з Порошенком і Гройсманом.