«Хлебом, зрелищами и мэром» — именно так хотела поразить летний электорат кандидат в народные депутаты по 217 округу на Оболони Людмила Костенко.

Как сообщает общественно-политический журнал «Корреспондент«, 10 липня в ТРЦ “Городок”  було людно. Сотні людей пенсійного віку кучкувалися біля страших в своїх групах та скромно чекали за пустими столами фудкору. О 17:00 сталося диво — запрацювали ескалатори на закритий для звичайних відвідувачів 3-ий поверх, де знаходиться сучасний простір для масштабних заходів «POCHAYNA EVENT HALL».  Довгою організованою чергою натовп почав підніматися наверх. Виявилося, що саме тут відбувається зустріч кандидата в депутати по 2017 округу на Оболоні Людмили Костенко.

Коротко про кандидатку:

Популярные статьи сейчас

Пугачева в новом дерзком образе прижалась к Галкину на людях, появилось фото: "Выглядят как ровесники"

Люленов после вылета из "Танців з зірками" высказался об обиде на Кухар и судей: "Как оказалось..."

Тепло покинет Украину, страну накроют морозы до -7 и снег: прогноз синоптиков

Вскрылись детали трагедии с Черноволом: добивали 4-мя ударами кастета

Тина Кароль показала, как отжигает с красавчиком, чей брак трещит по швам: "Я так решила..."

Показать еще

Костенко Людмила Василівна, самотня 40-річна жінка виховує доньку, живе на аліменти та скромні доходи від підприємницької діяльності та любить ходити на зустрічі з виборцями  у двори в одязі відомого  люксового бренд LOUIS VUITTON. Людмила  дуже нерозбірлива в політичних зв’язках.  Свою кар’єру починала як звичайна помічниця одіозного забудовника — регіонала.

В 2014 році Костенко дивом,  вже під прапорами Радикальної партії Ляшка проштовхнулася місцевою депутаткою до КМДА, а потім перескочила під крило “Солідарності”. Весь час Людмила постила мімішні фото з громадсько-політичного життя в стилі відомої  зрадниці  Наталії Поклонської — дітки, природа, спорт та обнімашки. Насправді вона  мріяла про вузеньке крісло у ВР, тому не забувала “засівати” округ за бюджетні кошти.

Людмила Костенко і оновлення, заявлене в її виборчій програмі вражає своїм цинізмом.

Вчора на зустрічі, на яку пропускали по спискам групи пенсіонерів, якими яких інструктували та заводили “старші”  була обов”язкова реєстрація по паспортам. Потрапити на відкритий політичний захід з вулиці було практично неможливо.  В першу чергу серед запрошених були  лише свої, частину людей запросили по телефону, використавши адміністративний ресурс та доступ до контактів. Гості після штовханини в чергах потрапляли в зал та пригощалися безкоштовними смаколиками та кавою. Рівно о 18:00 на сцені з”явився ведучій, який привітав публіку  та урочисто відкрив захід. Майже годину гостей розважали тріо бандуристок , потім разом співали та кричали “Я люблю Оболонь”. Відвідувачі політичного заходу почали обурюватися  довгим концертом і обговорювали вартість події. Далі на сцену увірвався мер міста Києва — Віталій Кличко. Він багато жартував про те, як жартують над ним та хвалився своїми досягненнями.  В завершенні виступа згадав про свою команду та чудову Людмилу Костенко, яку назвав Ліною. Гості зустріли монолог мера оплесками — Ліна  Костенко, безперечно краще за Людмилу. Але виникає питання, чи знає мер, що порушує закон про агітацію та ще й в свій робочий час? Готуємо з юристами заяву у відповідні органи.

Далі волонтери з бейджиками на шиї “Людмила Костенко” почали похапцем роздавати прапорці та заклити публіку оплесками викликати головну зірку цього заходу. . Пані кандидатка була на сцені декілька хвилин, хвилювалася та  завченими  фразами презентувала себе досить невдало.  Після Кличка та ведучого виглядала  дуже невпевнено, наче і не було сотні обнімашок та зустрічей з виборцями до цього.

Звичайно, не обійшлося без скандалів, охорона та організатори заходу не пропустили всіх бажаючих, ветеранів та пресу. На виклик приїхав патруль та зафіксував всі порушення закону і погрози з боку команди Людмили Костенко. Також дуже активно брала участь в перешкоджанні доступу преси на захід давня соратниця кандидатки та прихильниця “полку побєди” Тетяна Гирман.

Ми щиро сподіваємося, що виборці  не продадуть свої голоси за хліб та видовища.

Витрати на шоу кандидатки Костенко:

Оренда залу “POCHAYNA EVENT HALL” від 90 000 грн

Послуги кейтерингу для кава брейк від в середньому 100 грн на особу = 10 000

Техніка, фотографи, організатори…. 

Загалом на кожного запрошеного витратили від 1000 грн.