Объясните мне пожалуйста, зачем Киеву такие коммунальные предприятия ?! Они обладают лакомыми помещениями, а некоторые большими территориями! Им, как коммунальным монополиям, отданы жирные «темы» из которых они ежемесячно получают миллиона гривен и это только официально!

А в бюджет міста вони взагалі нічого не платять! Майже всі комунальні підприємства звільнені від сплати частини прибутку до бюджету міста вже 3 роки!!!

Навіщо обмежувати права, надаючи таку собі монопольну перевагу комунальним підприємствам, тих суб’єктів бізнесу, які за використання цих же приміщень/територій можуть платити в бюджет міста мільйони!

Уявіть лише собі! Всі ярмарки в Києві організовують, проводять виключно комунальні підприємства! Лише вони збирають «вершки» офіційно і не тільки з учасників таких ярмарків – підприємців!

Популярные статьи сейчас

Роскошная Чехова, лежа на полу без белья, ошарашила признанием: "Молчала, когда надо кричать"

Митяй из "Сватов" восхитил детьми-красавчиками, а Ольга Николаевна кардинально изменила внешность: неожиданные фото

Новый бунт вспыхнул в Одессе, движение заблокировано: выдвинуто условие

Украинцы массово избавляются от доллара, важное заявление НБУ: что происходит с курсом валют

Показать еще

Але!!! від зароблених коштів за використання території міста, за наші з вами незручності, особливо по вихідним. Ми з вами, як кияни, не маємо нічого! Місту вони ні за що не платять!!! Ось ці наші з вами комунальні підприємства нічого не платять! Куди йдуть зароблені на нашому майні кошти?

І це я лише про ярмарки згадала! А ви погляньте, на комунальні ринки! То може варто такі КП ліквідувати, а об’єкти здати в оренду і отримувати гроші прямо в бюджет?! Це ж неефективне використання ресурсів міста!

Тетяна Петренко, голова Київського міського комітету порятунку бізнесу