Объясните мне пожалуйста, зачем Киеву такие коммунальные предприятия ?! Они обладают лакомыми помещениями, а некоторые большими территориями! Им, как коммунальным монополиям, отданы жирные «темы» из которых они ежемесячно получают миллиона гривен и это только официально!

А в бюджет міста вони взагалі нічого не платять! Майже всі комунальні підприємства звільнені від сплати частини прибутку до бюджету міста вже 3 роки!!!

Навіщо обмежувати права, надаючи таку собі монопольну перевагу комунальним підприємствам, тих суб’єктів бізнесу, які за використання цих же приміщень/територій можуть платити в бюджет міста мільйони!

Уявіть лише собі! Всі ярмарки в Києві організовують, проводять виключно комунальні підприємства! Лише вони збирають «вершки» офіційно і не тільки з учасників таких ярмарків – підприємців!

Популярные статьи сейчас

Подросшая дочь Пугачевой и Галкина произвела фурор в Сети одним кадром: «Копия мамочка, такая же…»

Май может полностью перевернуть жизнь украинцев: названы самые важные даты этого месяца

Джамала срочно обратилась к украинцам с печальным известием: "Очень грустно вам сообщать..."

Хименес-Браво из "Мастер Шеф" публично проявил свои чувства, показав, с кем живет: "Я очень люблю..."

Выяснилось, какая у Тины Кароль репутация среди коллег: "Сложность в том, что..."

Показать еще

Але!!! від зароблених коштів за використання території міста, за наші з вами незручності, особливо по вихідним. Ми з вами, як кияни, не маємо нічого! Місту вони ні за що не платять!!! Ось ці наші з вами комунальні підприємства нічого не платять! Куди йдуть зароблені на нашому майні кошти?

І це я лише про ярмарки згадала! А ви погляньте, на комунальні ринки! То може варто такі КП ліквідувати, а об’єкти здати в оренду і отримувати гроші прямо в бюджет?! Це ж неефективне використання ресурсів міста!

Тетяна Петренко, голова Київського міського комітету порятунку бізнесу