Віце-президент Європейської асоціації платників податків Грігол Катамадзе пояснив, чим обернеться для України скорочення видатків на створення Служби фінансових розслідувань:

Восени 2019 року велика група народних депутатів, представників аналітичних центрів та української бізнес-спільноти, юристів, економістів, фінансистів, 2,5 місяці активно працювали в робочих групах і для остаточного прийняття Закону про створення СФР залишалося зовсім небагато - проголосувати в Парламенті, а Президенту підписати Закон та ввести його в дію і розпочати процес. Замість цього, праця, час, енергія величезної кількості людей, хто працював над законопроектом і вірив, що ми дійсно рухаємося по шляху створення сучасної правової держави, 17 - ти сторінковим текстом зауважень від головного юридичного управління ВРУ відправили в "сміттєвий" кошик ...

Звертаю увагу Уряду та народних обранців на неприпустимість ні в якому разі скорочення видатків, закладених на створення Служби фінансових розслідувань у сумі 1,3 млрд грн., шукаючи джерела формування Резервного фонду. Обіцянки та намагання як попередньої так і теперішньої влади створити єдиний орган так і не виправдалися.
Впевнений стовідсотково, що можуть настати «лихі» 90-ті роки, якщо не гірше.

І на завершення, хочу зазначити, що Асоціація платників податків України в подальшому планує більш детально розповісти в своїх статтях про перспективи роботи майбутнього органу по боротьбі з правопорушеннями у сфері фінансів та економічних злочинів.

Президент ВГО АППУ
Віце-президент Європейської асоціації платників податків
Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе

Популярные статьи сейчас

Жесткий удар доллара, блокировка счетов и бунт под окнами Зеленского - главное за ночь

Дерзкая Алина Гросу в полупрозрачном кружеве показала Бузовой, что такое страсть: «Обожаю!»

Испытание для украинцев, обвал курса и новшество на границе – главное за ночь

Нацбанк показал украинцам новые деньги, с "бумажками" можно попрощаться: "Со 2 июня..."

Показать еще