Кияни мають знати, навіщо Київрада виділила скандальній фірмі Еко-Буд-Трейд ще 400 млн

Про це заявив політик та лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко, пише Знай.

Далі наводимо текст автора без коментарів та будь-яких змін:

Вчора в масонському стилі, без ЗМІ та громадськості, більшість Київради з енного разу додала ще 400 мільйонів гривень скандально відомій фірмі  Еко-буд-трейд. Як описують журналісти, ця компанія пов‘язана з одним з очільників команди Черновецького Комарницьким та з родиною Тищенка, керівника ЗЕ-команди в Києві.

Популярные статьи сейчас

"Ощадбанк" вынес важное решение по платежным картам, кого оно коснется: "Будут заблокированы после..."

Беда в семье Шоптенко из "Танців з зірками", муж обратился к украинцам: "Буду честен..."

Нацбанк вводит в оборот новые деньги перед отменой популярной монеты и банкнот: "С 29 сентября..."

Острая на язык Кухар метко ответила побитой жизнью Ольге Фреймут: "Я поняла, что вы... "

Показать еще

Отож, на вчорашній сесії після перекидки грошей із освіти, культури та спорту на транспортні статті, з‘ясувалося, що окрім зарплат працівникам метро та Київпастрансу є ще й 400 мільйонів для вищезгаданої корупційної трійці!

Нагадаю, що попередній бюджетний мільярд на Подільсько-Воскресенський міст був невідомо як витрачений. Саме тому один з підрядників забрав неоплачені ванти, а правоохоронці відкрили кримінальну справу.  Уточню, що остаточного проекту з’їздів з цього мосту як з лівого так і правого берегу досі не існує, а проект будівництва метро на Троєщину ще й не починали розробляти!

Тож питання: куди виділяли ще 400 мільйонів із податків киян - на виборчу кампанію дружніх між собою партій Зеленського і Кличка?!

П.С. За це рішення голосували більшість депутатів із фракцій Порошенка, Тимошенко, Омельченка і Садового!

П.С. Тим часом, Черновецький колишній начальник нинішнього смотрящего за Києвом Комарницького судиться за статус російської мови як 2 державної!