В Україні потрібно запровадити "нульову" декларацію за прикладом Грузії

Про це у своєму Facebook заявив нардеп Сергій Шахов.

Далі наводимо текст автора без змін та коментарів:

Рішення КСУ створило багато галасу, в якому можуть потонути реальні запитання.
1. Як називається країна, в якій з 2015 року п'ять новостворених антикорупційних органів не покарали жодного чиновника за брехню в декларації? Правильно, це – Україна.
2. Хто прийняв закони, які суперечать Конституції України? Автори всієї антикорупційної структури таким чином побудували Колоса на глиняних ногах. Якого змогла звалити купка депутатів та суддів.
3. Хто основні бенефіціари рішення КСУ? Адже це навіть не чиновники. Бо яка їм різниця, чи діють закони, якщо все одно нікого з них не карають?
Справжні ж отримувачі вигоди від рішення Конституційного суду – це антикорупційні органи. Прокуратури, бюро та департаменти, які роками проїдали мільярди наших з вами грошей.
Замість того, щоб ловити хабарників та займатися своєю безпосередньою службою, силовики залізли у взаємні розбірки: порушували проти один одного кримінальні справи, публічно сварилися.
Зате теперь вони мають індульгенцію за безрезультатну роботу.
"Винні не вони, а суд"
Сьогодні антикорупціонери закривають сотні справ.
Але що було б, якби не рішення КСУ? Правильно, жодного покараного чиновника! Вся діяльність наших так званих «антикорупційнерів» направлена на бурхливу імітацію роботи. Щоб знову отримати гроші від українських платників податків, які знову будуть розкрадені.
Який вихід бачу я? Моя незмінна позиція – це запровадження так званої «нульової декларації» за прикладом Грузії, кожному сплатити 5-10% з наявного майна і почати життя з чистого листа.

Популярные статьи сейчас

Растолстевший сын Анастасии Заворотнюк ошеломил переменами во внешности, как он выглядит теперь: "Мамин близнец"

Ани Лорак ошеломила новой внешностью, от бывшей Каролины ничего не осталось: "Боялась потерять парик"

Раскрыта причина рака у Заворотнюк, которая порвала все связи с подругами: "Она сама уже поняла, что..."

Полностью поседевший Филипп Киркоров появился без парика, правдивые кадры: совсем дедушка

Показать еще