Співробітники спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинність Центраньгого управління СБУ та Управляння СБУ у Запорізькій області спільно зі слідчими Центрального апарату державного бюро розслідувань та процесуального керівництва Генеральної прокуратури України затримали прокурора Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області за підозрою в отриманні неправомірноі вигоди.

«Зазначений прокурор за допомогою посередника – власного тестя, отримав від громадянина Украіни хабар у розмірі 10 тис. доларів США за не притягнення до кримінальної відповідальності та повернення вилученого, в рамках кримінального провадження, майна.

Прокурора затримано в порядку ст. 208 КПК Украіни. На даний час проводяться першочергові слідчі дії», – повідомляє джерело в СБУ, інформує пресс-служба.

Популярные статьи сейчас

Россияне дико опозорились с билбордом о ветеранах, фото облетело сеть: "Я забочусь о..."

Красавицу из «Квартал 95» изуродовали до неузнаваемости, кадры облетели сеть: «все из-за ревности»

Дочь больной раком Заворотнюк переживает тяжелую потерю: последние фото

Брежнева сделала "приятно" Харламову после скандальной сцены с Асмус: видео слили в сеть

Показать еще

Нагадаємо, що санкція частини 3 статті 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.