Німецькі вчені з’ясували, що тривалий сон призводить до серцево-судинних захворювань, а також може шкодити психіці.

В результаті досліджень фахівці з університету Кіля встановили, що сон, який триває більше 8 годин, збільшує ризики виникнення інсульту. Через надлишок сну в два рази підвищується небезпека захворіти серцево-судинними захворюваннями.

как быстро заснуть, бессонница
Бессонница

До таких висновків вчені прийшли, проаналізувавши 74 дослідження, які тривали 47 років: з 1970 по 2017 рік. У них взяло участь понад 3 млн осіб.

Як виявилося, тривалий сон знижує продуктивність організму. Також погіршується стан імунної та нервової систем. Дослідження показали, що сон тривалістю в 7-8 годин є найбільш оптимальним.

Про негативний вплив довгого сну на здоров’я заявили і японські фахівці. Вони впродовж 10 років досліджував, як пересипання позначається на людині. В експерименті були задіяні 100 тисяч чоловік.

Популярные статьи сейчас

Беда случилась с экс-любовником Пугачевой: что с ним сейчас, появилось видео

"Прощай, друг!": остановилось сердце известного украинца-патриота, подробности трагедии

Самая богатая певица Украины записала видео из больницы, врач раскрыл диагноз: «Ничем не лучше ковида»

Данилко в образе Сердючки разделил украинцев репертуаром на "Дизель шоу": "Блин, зачем так...."

"Что нам делать, помогите!": женщину затащило под лед на крещенских купаниях, кадры трагедии

Показать еще

Японські вчені, як і їх німецькі колеги, вважають, що оптимальний час для сну — 7 годин. Також вони стверджують, що люди, які сплять не більше 4 з половиною годин на добу, більше інших перебувають в небезпеці через недосипання.

Крім того, японці встановили, що у тих, хто спить 7 з половиною годин, здоров’я краще, ніж у людей, які сплять 6 з половиною.

Примітно, що всього один час денного сну призводить до підвищення продуктивності організму і підвищує в ньому концентрацію гормону щастя. Зокрема, такий короткий сон бадьорить, як 200 г кофеїну.

Відзначимо, що вчені встановили, що корисним для людини є сон в оголеному вигляді. Якщо спати голяка, то сон буде міцніше. При цьому, у людини відновлюється стан шкіри, зменшується зайва вага, у чоловіків поліпшується якість сім’я.

новый год, похудеть, худение, диета, здоровье, новий рік, схуднути, худение, дієта, здоров'я,

Фахівці Флоридського університету прийшли до висновку, що міцний сон є запорукою щасливих стосунків між подружжям. Опитування 68 пар показало, що чоловік і жінка, які сплять в середньому 7 з половиною годин, більш щасливі в шлюбі, ніж ті, хто спить менше.

Нагадаємо, в Південній Кореї дослідження показали, що тривалий сон загрожує гіпертонією і цукровим діабетом.

Як повідомляла Politeka, сон буде якісніше, якщо виконувати 7 нескладних правил.

Також Politeka писала, що сон без ковдри допоможе схуднути на 12 кілограм.