Ведучий Національного відбору на Євробачення-2019 Сергій Притула відповів журналісту Роману Скрипіну, який взяв гучне інтерв’ю у фіналісток Національного відбору на Євробачення-2019, дуету ANNA MARIA

Той звернувся до нього в Facebook за поясненнями, чому співачки взагалі потрапили на цей конкурс.

«Рома, а не за * бувай, а то всі під * раси, один ти Д’Артаньян. я — ведучий Національного відбору. Ве-ду-чий. тобто, я не проводжу кастинги і не визначаю, кому співати, а кому ні. Для цього є окремо навчені люди «, — розлютилася Притула.

притула

При цьому він нагадав Скрипіну, що сам особисто говорив в ефірі, хто з учасників гастролює в Росії.

Популярные статьи сейчас

Лобода после четырех лет молчания даст сольный концерт в Украине, цены на билеты космические: подробности

Внезапно ушел из жизни знаменитый актер и юморист: трагедия случилась прямо на сцене

Приемная дочь Потапа с семьей поехала за границу и удивила заявлением: "Попадая в такие..."

У грузовика отказали тормоза, целая семья распрощалась с жизнью: кадры масштабного ДТП в Крыму

Стихия забрала жизнь украинского врача: за 20 лет успел спасти сотни детей

Показать еще
Дело Зайцевой зашло в тупик: защита мажорки прокололась, «аж мурашки по коже»

«Як людина в свідомості, я вважав за потрібне донести до глядача інформацію про ряд виконавців (учасник нацвідбору), гастролюючих Росією. І якщо ти дивився перший півфінал, то повинен це бачити. А якщо не дивився, то подивися, і ще раз прочитай перше речення! » — написав Притула.

Скрипін в свою чергу відповів: «Сергій Притула, я не Д’Артаньян. Я Скрипін. А ти Притула. І тобі люди вірять і в тебе вірять. Нічого особистого, Сергій. Але запитати у цього дуету АМ як там здоров’я мамки, чи не кашляє , можеш. Як і попросити райдер у інших на ГАСТРОЛІ в Росії. Або просто показати паспорт РФ. можеш. Якщо хочеш. Якщо Віктор Михайлович дозволить. Повідець короткий, Сергій. Життя одне. Так що читай своє перше речення сам . Перед дзеркалом. Позер «.

Нагадаємо, під час представлення номера ANNA MARIA на Нацвідборі ведучий Сергій Притула зробив заяву про анексований Крим.

При цьому, самі ж вокалістки в скандальному інтерв’ю заявили: «Крим — наш», відкараскавшись від відповіді на питання — Україні чи Росії належить півострів.

Також вони заперечували війну України з Росією.

Нагадаєио, українці в Мережі рознесли дует Анна-Марія через їх проросійські погляди.

Також ми писали, що відомий журналіст розкритикував цей дует і наполіг на тому, щоб його прибрати з конкурсу на Євробачення.

Ще politeka повідомляла, що батьки дуету Анна-Марія працюють на окупантів за хорошу зарплату.