Про проблеми з кадрами в команді Президента відомо давно, а от що робити з проблемними та недієздатними чиновниками та депутатами, яких накопичилось досить багато, досі не вирішили, повідомляє Нацкорпус в своєму Телеграм-каналі.

Зрозуміло, що у 2019 році в умовах виборів потрібно було поспіхом формувати команду, набирати людей на місцях, закривати очі на певні проблемні речі. Минуло багато часу і проблем, непорозумінь, конфліктів в команді “слуг” накопичилось вдосталь. Президент Зеленський, зрозуміло, це помітив і зробив перший крок для подолання кадрової проблеми в майбутньому. В рамках підготовки до місцевих виборів було вирішено призначити відповідальних осіб за регіони, які будуть займатися відбором людей у списки до обласних і місцевих рад.

Здавалось би, де тут “зрада” ? Президент зрозумів помилку, зробив відповідні висновки і приступив до практичного виконання. Однак насправді не все так гладко. “Смотрящім” по Тернопільській області став Віктор Гевко – член команди “Ліги Сміху”, який до того ж уже виконував роль керівника виборчого штабу під час президентської кампанії Зеленського. Очевидно Тернопіллю не достатньо одного лише палкого шанувальника “95 кварталу” Ігора Сопеля, який як раз нещодавно звільнився з посади голови ОДА. Які кадри Гевко зможе знайти для Тернопільщини? Хіба таких же шанувальників “Ліги Сміху” зі свого оточення. І демонструє нам це приклад Хмельниччини. Нещодавно стало відомо, що в Хмельницький області головою РДА було призначено Василя Гуменюка, який був актором з тої самої “Ліги Сміху”.

Тож які висновки ми можемо зробити ? Те, що в команді Зеленського більше уваги приділяють відбору людей це “+”. Те, що новими чиновниками та високопосадовцями стають актори, прихильники та ведучі розважальних шоу це “-“. Повним провалом кадрову політику назвати не можна, але вона дуже близька до того. В будь-якому випадку вибори покажуть чи готові люди, та тернополяни зокрема, і далі голосувати за клоунів з 95 кварталу.

Популярные статьи сейчас

Ани Лорак после отъезда Мурата засветилась со своим любимцем: "Такой мальчик красивый"

Самолет со спортсменами рухнул сразу после взлета, много погибших: первые кадры трагедии в России

Тина Кароль рассказала о первой зарплате и как ее зовут на самом деле: "Мое настоящее имя..."

Горе в украинской семье, отец с маленькими сыновьями угодили под колеса: что известно

Крым "утопает", бурлящий поток сносит все на своем пути: кадры масштабного наводнения в Ялте

Показать еще