Медики встановили вкрай негативний вплив на здоров’я дуже поширеного явища

Згідно з результатами нещодавнього дослідження, самотність заподіює такої ж шкоди, як і пачка викурених сигарет в день. І це не всі негативні моменти.

Про це заявили фахівці, які провели дослідження «Хто більше схильний до самотності і які його наслідки».

У дослідженні взяли участь 20 тисяч осіб. Високий рівень самотності відзначений у молодих людей у ​​віці від 18 до 22 років.

За шкалою самотності, яку склали вчені Каліфорнійського університету, молоді люди набрали 48 балів, а люди старше 72 років — тільки 39.

Популярные статьи сейчас

"Вышли с белым флагом": выяснилось, что на самом деле сейчас происходит на "Азовстали"

Арестович записал видео с сообщением о своем изгнании из Офиса президента: "Считаю себя счастливым..."

Путину посреди ночи вызывали "скорую", состояние резко ухудшилось: что известно на данный момент

Бросивший Огневич победитель "Холостячки" Задворный разоткровенничался о неразделенной любви: "Есть одна..."

Массовая мобилизация в Украине: министр Резников предупредил, сколько людей заберут в армию

Показать еще

Медики стверджують, що самотність дуже серйозно впливає на здоров’я людини. Вона посилює стрес, підвищуючи ризик появи хвороб серцево-судинної системи, артриту, діабету 2 типу.

Крім того, постійне відчуття самотності може бути пов’язано з ранніми ознаками хвороби Альцгеймера і погіршенням процесів мислення.

депрессия

Цікаво, що соцмережі не впливають на почуття самотності — ті, хто ними користується, так само відчувають самотність, як і ті, хто там не сидить.

Щоб позбутися відчуття самотності фахівці радять добре спати, проводити час з сім’єю і близькими людьми, займатися спортом і не переработивать.

Нагадаємо, вчені Пекінського університету ідентифікували так званий ген самотності і довели, що люди, у яких він присутній, мають на 20% більше шансів жити на самоті, ніж інші.

ДНК, тест, ученые, диагностика

Експерти кажуть, що за рахунок зниження рівня серотоніну даний ген робить людей менш схильними до близьких стосунків. Таким людям може бути важче встановлювати контакти, однак вони сильніше переживають після розриву зв’язків.

Вчені з Пекінського університету вивчили зразки волосся майже 600 китайських студентів для аналізу гена під назвою 5-HTA1, який має дві різні версії. Виявилося, що люди з версією G з набагато більшою ймовірністю були одні, ніж люди з версією С. Близько 60% людей з версією гена G не були в стосунках в порівнянні з 50% тих, хто мав версію С.

За матеріалами Cigna