Верховна Рада не повинна підміняти своїми діями Уряд у питаннях формування економічної політики, спрямованої на підтримку вітчизняного бізнесу в умовах економічної та епідемічної кризи.

Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив народний депутат України, член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Ніколаєнко. 

«Нагадаю, що за економічну політику держави відповідає Уряд. Верховна Рада має допомогти Уряду розробити - а не розробляти замість Уряду - такі заходи підтримки українського бізнесу, щоб йому було легше пережити цю кризу. Я поки що не бачу ефективної співпраці Кабінету Міністрів  з парламентом, зокрема, і з нашим комітетом. Нагадаю – сьогодні вже п’ятниця, в понеділок – сесія, а проекту нових змін до Держбюджету-2020 я ще не бачив. Натомість ми всі обговорюємо так званий «антиколомойський» закон, який в понеділок не буде обговорюватися. А бюджет – буде обговорюватися», - наголосив Андрій Ніколаєнко. 

На думку депутата, пріоритетом взаємовідносин Уряду та Ради наразі мають стати саме питання змін до Держбюджету, щоб депутатський корпус міг ознайомитися з пропозиціями Уряду, проаналізувати їх та сформулювати свої конструктивні пропозиції і зауваження. 

Популярные статьи сейчас

Экс-жену Богомолова спасают врачи, Андрей Малахов раскрыл детали: «Она не смогла…»

Тодоренко с сыном на руках срочно обратилась к поклонникам, случилась беда: "Несколько дней я..."

Дочь довела Галкина до блаженства, Пугачева научила: "Это ж Аллуся так делает", видео

Трагедия с нардепом, обвал доллара и новые правила для пенсионеров - главное за ночь

Показать еще

«Дуже хотілося б ознайомитися з цим документом, розібратися з його наповненням, щоб обговорення пропозицій Уряду з цього питання було аргументованим», - зауважив Ніколаєнко.