Популярний український борець греко-римському стилі здобув яскраву перемогу на Чемпіонаті світу-2018

Про це повідомляють українські ЗМІ,

«27-річний киянин завоював срібну медаль у ваговій категорії до 87 кг. Беленюк в 1/16 фіналу переміг Ейвилдаса Станкевичуса з Литви (4:2), в 1/8 фіналу взяв гору над представником Вірменії Артуром Шахиняном (4:1), у чвертьфіналі здолав іранця Хоссейна Ахмада Нурі (4:2), у півфіналі виграв у азербайджанця Ісламу Аббасова (5:1), поступившись у вирішальній сутичці за “золото” Метеханому Башарому з Туреччини (1:2)», – йдеться в повідомленні.

Українець обійшов всіх на юнацькій Олімпіаді та завоював “золото”

Звернемо увагу, що це вже третя медаль Беленюка на чемпіонаті світу після «бронзи» Ташкенті і «золота» в Лас-Вегасі.

Як повідомлялося раніше, збірна України завоювала ще три нагороди на юнацьких Олімпійських іграх-2018, які зараз проходять в Буенос-Айресі (Аргентина)

Першу медаль у легкій атлетиці для України виборов стрибун у висоту Олег Дорощук. Він двічі зайняв третє місце на двох попередніх етапах змагання, а у фіналі Олег взяв висоту 2.14 м і набрав третю суму (4.23), завоювавши бронзову медаль. Чемпіоном ЮОІ-2018 став китаєць Лонг Чен (4.35).

17-річний борець вільного стилю Владислав Остапенко посів третє місце у ваговій категорії 55 кг, перемігши у поєдинку за бронзу алжирця Уссама Лариби.

Ще одну медаль у актив збірної України приніс гімнаст Назар Чепурний, який завоював срібло в опорному стрибку. 16-річний українець потрапив у фінал з останнім, восьмим результатом, однак у вирішальному раунді виконав на високому рівні обидва стрибка, отримавши за них 13.983 очки.

Зараз в активі збірної України 14 медалей: 4 золотих, 5 срібних і 5 бронзових.

Додамо, Дмитро Гонта завоював бронзу у змішаних командних змаганнях у кульовій стрільбі з пістолета з 10 м. Українець виступав у парі з мексиканкою Вікторією Мірандою. Медаль Гонти стала єдиною для українських стрільців на змаганнях в Буенос-Айресі.

Плавець Денис Кесиль виборов срібло на дистанції 200 метрів батерфляєм. Бадмінтоністка Анастасія Прозорова також завоювала срібло в змішаному командній першості.

Жан Беленюк

Нагадаємо, українці рвуть всіх на чемпіонаті світу звойована ще одна медаль.

Як повідомляла Politeka, Харлан поділилася особистими фото: як проходить день олімпійської чемпіонки.

Також Politeka писала, що Хачеріді залишив збірну України: в чому причина.