Відомий український чемпіон пішов з життя за загадкових обставин

У Дніпрі в віці 36 років помер відомий стрибун у воду Юрій Шляхов, повідомляє «Апостроф».

Його тіло без ознак життя виявила в квартирі мати. Прокуратура встановлює причини смерті спортсмена.

Шляхов 22 рази ставав чемпіоном України. Свою першу медаль він отримав у восьмирічному віці на чемпіонаті Дніпропетровської області серед дітей. У 14 років стрибун став чемпіоном України серед дорослих, отримавши звання майстра спорту. У складі збірної України Шляхов завоював золоті медалі чемпіонату Європи і Кубка європейських чемпіонів.
Також Шляхов брав участь в Олімпійських іграх 2004 і 2008 років. У 2007 році став третім на літній Універсіаді, яка проходила в Бангкоку.

У 2010 році Шляхов завершив кар’єру і став викладачем кафедри фізичного виховання і спорту Дніпропетровського національного університету ім. Гончара.

Раніше повідомлялося, що пішов з життя легендарний український тренер з боксу Анатолій Коваленко, який виховав плеяду чемпіонів.

Тіла всюди: страшна аномалія вбиває людей, масштаби лякають

Відомий наставник помер на 83-му році життя, про що повідомив президент Національної ліги профі-боксу України Михайло Зав’ялов.

«На 83 році життя помер Анатолій Коваленко – найкращий тренер України з боксу, який підготував цілу плеяду чемпіонів! Світла пам’ять! У наших серцях він буде жити вічно!» – написав Зав’ялов на своїй сторінці в Facebook.

Анатолій Коваленко прославився в світі боксу в 70-і роки, коли його вихованці почали завойовувати медалі на найбільших міжнародних турнірах.

свеча

Найбільш відомими учнями іменитого тренера є чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР Олександр Ткаченко, срібний призер Олімпіади Віктор Мірошниченко, чемпіон СРСР Віктор Іванов, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон СРСР Дмитро Єлісеєв.

Нагадаємо, раніше в Англії помер один із найкращих воротарів в історії світового футболу Гордон Бенкс.

Як повідомляла Politeka, озвучені рекордні витрати футбольних клубів на трансфери: сума вражає.

Також Politeka розповідала, що названі головні багатії футбольного світу: скільки заробляють клуби.