За допомогою підконтрольних проросійських сил Кремль продовжує спроби представити агресію щодо України як внутрішній громадянський конфлікт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін.

«Сьогодні, на сьомий рік війни, з усіх щілин повилазили колаборанти та зрадники. Очевидно, що Росія продовжує спроби перевести питання своєї відкритої агресії в площину громадянського конфлікту всередині України. Підконтрольні їй проросійські сили не просто готуються взяти реванш. Вони оголосили нам війну!», – заявив він.

За словами Жоріна, щоб легалізувати свої силові загони, агенти Кремля створюють офіційні громадські організації, такі як “Патриоты за жизнь” Іллі Ківи.

Популярные статьи сейчас

Счастливый Киркоров сообщил о прибавлении, Мартин и Алла-Мария уже не одни: "Добро пожаловать в семью"

Подвыпившая Пугачева удивила выходкой: "Зачем вы позорите Аллу?"

ЗНО-2020 на грани срыва, вместо экзаменов гребут в армию: срочное заявление МОН

Энистон раскрыла правду о браке с Брэдом Питтом, у Джоли не было шансов: «Мы занимались…»

Показать еще

«Якої країни вони патріоти зрозуміло, адже це дітище ОПЗЖ. Справжня ж мета цього об’єднання – перейменування тітушок та легалізація своїх нападів та антиукраїнських диверсій», – наголосив представник НК, зауваживши, що «силові загони ОПЗЖшних сєпарів відкрито погрожують розправою над проукраїнськими активістами та патріотами».

«У 2014-му ми в Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Херсоні та Маріуполі придушили будь-які спроби встановлення російських порядків на українських вулицях. Але сьогодні війна знову прийшла в мирні міста», – сказав Жорін та додав, що Національний Корпус пропонує «допомогу та захист кожному патріоту, який відчуває небезпеку за своє життя і здоров’я».

«Нагадую всім – єдиний порядок, який буде на вулицях українських міст і сіл – це український порядок. Якщо його не зможе навести поліція, то це зроблять українські патріоти та справжні ветерани війни», – підкреслив керівник Центрального штабу Нацкорпусу.