Олена Альшанова, як свідчить ії декларація, працює у міністерстві з 2015 року, можливо й раніше вона там була.

5 листопада, Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, надав наказ про зміну структури апарату, а Альшанова стала директоркою департаменту аграрної політики. Про це повідомляє Антикор з посиланням на apravda.

Згідно органіграми, цей депаратмент знаходиться у зоні відповідальності заступника міністра Тараса Висоцького, раніше ми вже розповідали про його позицію, що у державні підприємства можна призначати корупціонерів, бо до весни вони не зможуть нічого вкрасти.

Тому ми запитали у Альшанової, як вона ставиться, що ії керівники Висоцький та міністр Милованов призначають до державних підприємств хабарників, та що вона бути робити, коли отримає інформацію про злочинні дії Висоцього та Милованова.

Як бачимо, в міністерстві мінекономрозвитку вже встановлена система кругової поруки, бо начальник департамент, а це висока посада, відмовляється сказати на камеру, хто буде звертатися до правоохоронних органів у разі корупціоних дій Висоцького та Милованова, хоча законодавство України забов’язує чиновників повідомляти про злочини у відомстві в якому вони працюють.