Щорічний рейтинг «Сумлінні платники податків» відзначив 53 підприємства з усієї України, що стали зразковими в питаннях податкової дисципліни, своєчасності сплати податків, розмірі заробітної плати та кількості офіційно працевлаштованих працівників

Як зазначають організатори - Асоціація платників податків України - з кожним роком кількість компаній, які відповідально ставляться до податкових питань, зростає. Так, минулого року переможців було 44.

«Сплачувати податки в повному обсязі та вести прозорий бізнес – це елементарне й невід’ємне правило життя для громадянина будь-якої цивілізованої країни. Переконаний, чесно робити свою справу і сумлінно сплачувати податки – це престижно!», — зазначив Грігол Катамадзе».

Усього на конкурс цього року надійшла 381 заявка. Найсумлінніших платників податків визначала Вища рейтингова комісія у 12-ти номінаціях. Найбільше переможців отримала Закарпатська область та м.Київ – по 8 компаній. 6 підприємств перемогли у Львівській області, по 4 – в Івано-Франківській та Харківській. З Рівненської області перемогу здобули 3 компанії, і по 2 підприємства перемогли з Київської, Миколаївської та Одеської областей. Ще по одному переможцю визначили з Чернівецького та Житомирського регіонів.

Популярные статьи сейчас

Ани Лорак нагрянула к Киркорову с бывшим мужем Муратом, светится от счастья: "Сердце у нее золотое"

Разгоряченная Злата Огневич едва удержала свои прелести в декольте до пупка: "Черт возьми..."

Ушла из жизни легендарная актриса-красавица, на ее фильмах выросли поколения: "Ее будет очень не хватать всем"

56-летняя Повалий излила душу после переезда в Россию, боялась жить: "Не видела будущего"

Тина Кароль на фоне слухов о романе с Даном Баланом сделала неожиданное заявление: "Есть пара..."

Показать еще

Серед переможців цього року – компанії «Нібулон», «Карлсберг Україна», Київський картонно-паперовий комбінат, «Д’юті фрі трейдінг», «Київстар», Міжнародний аеропорт «Бориспіль», АТ «Кредобанк», Національний академічний театр російської драми ім.Л.Українки та ін.

Нагороджували переможців Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе; Голова Державної податкової служби України Сергій Верланов; Президент Української спілки промисловців та підприємців, голова Антикризової ради громадських організацій України Анатолій Кінах; Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко; ректор Університету ДФС України Павло Пашко; в.о. начальника Головного управління ДПС у м. Києві Нонна Багмет; Президент Групи компаній «ЛІГА» Сергій Бондаренко та віце-президент ВГО АППУ, Голова Комітету ІТ і новітніх технологій Валерій Омельченко. Почесним гостем на заході був бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцький.

Проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» започатковано Асоціацією у 2011 році. Мета Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків у бізнесі, суспільстві та державі.