Впровадження держкомпанією Укрзалізниця європейської практики довгострокових договорів з підрядниками стало причиною інформаційної атаки на міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

Про це заявив політолог Микола Давидюк, коментуючи серію публікацій в ЗМІ проти міністра, пишет Gazeta.ua.

"Укрзалізниця - величезна компанія, і завжди знаходилися сили, які намагаються її дестабілізувати. Очевидно, що довгострокові договори дозволять підрядникам ефективніше планувати виробництво, інвестувати в модернізацію, і з часом знизити ціни на послуги та комплектуючі. Для України це означатиме стримування цін на вантажні і пасажирські перевезення. Але такий європейський підхід подобається не всім, що вилилося в атаку на Криклія", - вважає Давидюк.

Також політолог зазначив, що оскільки довгострокові відносини УЗ впроваджує не з якимось одним підрядником, а з дуже багатьма, і за великою кількістю товарів і послуг, міністра інфраструктури ніяк не можна звинуватити у створенні перекосів на ринку.

"На мій погляд, атака з боку бізнесу, зацікавленого в дестабілізації Укрзалізниці, зараз тільки зміцнює політичні позиції міністра Криклій. Якщо реформи викликають опір у прихильників старих порядків, значить це варті реформи", - резюмує Давидюк.

Популярные статьи сейчас

Дочь Максима Галкина "перетанцевала" извивающуюся внучку Пугачевой: "Лиза - это нечто!"

Внучка Ротару в крошечном лифе засветила свои незагорелые места: «Время для…»

Перестало биться сердце звезды культовых сериалов: "Недавно отпраздновал юбилей"

Циклон Henri несет в Украину дожди с грозами: где ждать стихии

Галкин похвастался хозяйством Пугачевой и ошеломил откровением: «У нас в Одессе…»

Показать еще