Партія «Слуга народу» розглядає варіант висунути в якості кандидата на довиборах до ВР по 208 округу Анатолія Гунька - бізнесмена, якого звинувачують в чисельних правопорушеннях, в тому числі, у розкраданні державного майна

Про це пише "Інформатор".

Тривалий час в Офісі президента не могли визначитися з кандидатом, який буде змагатися з Олегом Ляшком на його рідному окрузі. Лідер Радикальної партії заявив про наміри балотуватися у Верховну Раду ще 5 червня цього року. Згідно даних соціологічного опитування його рейтинг на 208 окрузі вищий за інших кандидатів разом взятих і сягає понад 65%.

Про потенційного кандидата від провладної партії “Слуга народа” Анатолія Гунька відомо, що він був серед затриманих Генпрокуратурою у 2018 році членів злочинного угруповання, причетного до незаконного привласнення держпідприємства «Радіопередавальний центр», що завдало шкоди обороноздатності держави.

Популярные статьи сейчас

«Поменялись женами»: муж Дорофеевой Дантес превзошел Тарзана, сделав чистосердечное «признание»

Каменских без трусов и в полупрозрачном костюме опозорилась видом в Одессе: "Ох, Настюха..."

Украинскую звезду сразил рак, откровенное признание: "Мы только поженились и..."

«Пусть мужики слюнями захлебнутся»: влажная «невеста» Харламова в бикини устроила жару в бассейне

Показать еще

Анатолій Гунько був організатором цієї злочинної групи, яка привласнила земельну ділянку площею 100 гектарів і знищила стратегічне обладнання. Пізніше стало відомо, що державну землю у незаконний спосіб отримали родичі Гунька.
Скориставшись заставою, Гунько вийшов з-під варти і пішов у політику.

Нагадаємо, ЦВК призначила довибори на 208 окрузі у зв'язку зі смертю депутата-мажоритарника Валерія Давиденка. Вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року.