Життя жінки оцінили в сто тисяч долларів  - так значиться у заяві Петренко у правоохоронні органи , де він наголошує , що не сприймав ці розмови серйозно

Як пишуть Подробности, офіційну заяву про те, що її хотіли вбити меценатка та бізнес-леді зробила на пресконференції 11 червня у пресцентрі «Стоп корупції».

«Я дізналася від свого партнера – Петренко Миколи, що і з ним велися цими людьми – Гаркушиним і Гринюком розмови і обговорювалося також моє фізичне усунення. Про що є заява Петренко, про те, що за 100 тисяч доларів вже підшукали вбивцю, який мене знищить», – сказала Людмила Русаліна.

Попри написані у правоохоронні органи заяви, справа не розслідується.

Адвокатка Людмили Русаліної Олена Фролова наголосила: "У частині погроз вбивством справа завершена оголошенням підозри її недійсному чоловіку Гаркушину Володимиру, а також оголошенням його в розшук. У частині вимагання, де фігурантами виступають Гринюк Віктор, справа не рухається взагалі. Ми не бачимо, що правоохоронні органи хоча би вживають якихось дій. Хто саме саботує і на якій фазі, на якому етапі – звичайно це можуть бути тільки наші здогадки».

Популярные статьи сейчас

Сокрушительный удар по доллару: Нацбанк резко изменил курс валют, что будет с гривной

Экс-мужа Наташи Королевой Николаева сразила амнезия, не узнает: "Алла Пугачева?"

"Квартал 95" потерял главную звезду после выходки, друг Кошевого не выдержал: "Совсем уже..."

На счета Приватбанка украинцам начислят новую компенсацию, кого коснется: "Пять тысяч гривен получат..."

Показать еще

Нині  є інформація , що  жінку хочуть відправити за ґрати.

Людмила Русаліна каже: "Мені надходить інформація , що проти  мене цього разу готують замовну кримінальну справу. Планується мій арешт з метою в СІЗО змусити мене таки підписати документи щодо відмови від мого бізнесу і, можливо, і мого фізичного усунення".

Громадськість вимагає захистити благодійницю і розслідувати справу.

Так, голова БФ "Мистецька ініціатива" Ігор Корж закликав: "Ми багато років допомагаємо і допомагаємо діткам. Давайте не будемо стояти осторонь від таких ситуацій. Таке,  повторюся, може трапитися з кожним".