Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду висловився про поразку від України в ключовому матчі кваліфікації Євро-2020

Напередодні українська національна команда в восьмому турі відбіркового турніру обіграла на своєму полі з рахунком 2:1 чинних чемпіонів Європи португальців, достроково гарантувавши собі перше місце в групі і путівку до фінальної частини континентальної першості.

Після поєдинку зірковий нападаючий збірної Португалії не приховував своїх емоцій, заявивши, що його неймовірно розчарувала поразка від українців.

Також Роналду прокоментував своє нове бомбардирське досягнення – гол, забитий з пенальті в грі з Україною, став для нього 700-м у кар’єрі.

З Русланою Писанкою сталося страшне прямо на вокзалі: “впала на асфальт і …”

«Зараз я спустошений. Розчарований, що ми не виграли, але все одно пишаюся своєю командою.

Я не рахую свої рекорди. Досяг їх тільки з допомогою своїх партнерів і тренерів, за що я їм надзвичайно вдячний.

Я не шукаю рекорди, вони самі знаходять мене. Я наполегливо працюю над тим, щоб бути кращим. І мені це вдається», – наводить слова Роналду Goal.com.

Нагадаємо, що збірна України ще в першому таймі протистояння з Португалією зробила вагому заявку на успіх. Уже на початку матчу для українців стала гольовою подача з кутового. На шостій хвилині Марлос подав з кута поля, португальський голкіпер зреагував на удар головою Кривцова, але першим на добиванні був Яремчук, який легко переправив м’яч у ворота.

У середині першої половини гри Синьо-жовтим вдалося подвоїти свою перевагу. На 27-й хвилині Миколенко прорвався по флангу і виконав розкішну передачу в центр штрафного, куди увірвався Ярмоленко і розстріляв ворота суперника.

сборная Украины

Від початку другого тайму Португалія повністю заволоділа ініціативою і відразу ж мала кілька можливостей, щоб скоротити відставання, але з небезпечними ударами Роналду впорався П’ятов. Проте гостям все ж вдалося досягти бажаного. На 72-й хвилині Степаненко зіграв рукою у своєму штрафному, за що отримав другу жовту і був вилучений з поля, а в ворота українців суддя поставив пенальті, який чітко реалізував Роналду. Втім, навіть у меншості збірній України вдалося відзахищатися до кінця матчу, здобувши надважливу перемогу.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.