Міністерство молоді та спорту України визначило найкращих спортсменів 2017 року

Про це повідомляє Знай.Спорт.

На церемонії Спортивне сузір’я України оголосили, що найращою спортсменкою країни стала титулована шаблістка Ольга Харлан, яка в році, що минає завоювала золото на чемпіонаті світу в Лейпцигу, а також виграла кілька етапів Кубка світу.

Вдарити по руках, щоб не хотілося: Беленюк схвалив покарання російських спортсменів

У чоловічій номінації нагорода дісталася Олександру Хижняку – перспективний боксер став рекордсменом України за кількістю титулів за рік. Хижняк в 2017-му виграв чемпіонат України U-22, дорослий чемпіонат України, чемпіонат Європи U-22, дорослий чемпіонат Європи і чемпіонат світу, а також став найкращим боксером чемпіонату світу незалежно від вагової категорії.

Тренер Олександра Хижняка Олександр Хижняк-старший став переможцем в номінації Тренер сильних духом.

У номінації Світове визнання найкращою стала легкоатлетка Юлія Левченко (стрибки у висоту), яка завоювала срібло на чемпіонаті світу і на фінальному етапі Діамантової ліги.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, відомий український футболіст Євген Коноплянка повинен покинути німецьку команду і повернутися на батьківщину. Вже взимку півзахисник Шальке і збірної України перейде в донецький Шахтар. Тільки гірники зараз можуть запропонувати Євгену зарплату близько 5 мільйонів євро.