В Україні тривають дочасні парламентські вибори. Деякі відомі політики уже встигли проголосувати, зокрема лідер “Аграрної партії” Михайло Поплавський
Він голосував на 212 виборчій дільниці що в Дарницькому районі. На дільницю прибув о 10 ранку в хорошому настрої, пише інформаційне агенство “Українські новини“.
Під об’єктивами телекамер лідер політсили взяв бюлетені та зайшов у кабінку для таємного голосування. Потім вийшов до журналістів зазначивши що проголосував за мир, майбутнє України та відродження українського села.
Від нового парламенту очікує професіоналізму.
“Я вірю що молодість із досвідом дасть хороший результат в парламенті України”, – зазначив Михайло Поплавський. Також закликав усіх українців не бути байдужими до долі країни, прийти на вибори та проголосувати.
Політолог Руслан Бортник пояснив, що переговори перенесли до Женеви, щоб залучити європейців, а Мединського знову відправили, бо про перемир'я вже домовилися, залишилися політичні питання.
Політичний експерт і військовослужбовець Олександр Мусієнко пояснив, що залучення європейців до переговорів – це добре у питанні гарантій безпеки, але головне – щоб США не вийшли з гри, повідомляє Politeka.
Політичний експерт і військовослужбовець Олександр Мусієнко пояснив, що мирна угода – це питання ще тривалих дискусій, але військово-технічних блок для перемир’я, ймовірно, узгоджений, повідомляє Politeka.
Політтехнолог Михайло Шейтельман заявив, що Мюнхенська конференція цього року буде не такою, як минулого, адже всі вже визнають, що США відкрито виступають проти Європи.
Політолог та військовослужбовець ЗСУ Руслан Бізяєв пояснив, що Європа не готова до сучасної війни і взагалі швидко ухвалювати рішення, тому й війська Коаліції охочих Україні не допоможуть, повідомляє Politeka.
Політолог Костянтин Матвієнко пояснив, що файли Епштейна – це ще одна проблема для Трампа на додачу до інших, тож уся увага буде не на закінченні війни в Україні, а на внутрішній ситуації, повідомляє Politeka.
Політичний експерт і військовослужбовець Олександр Мусієнко пояснив, що за кілька місяців мирні переговори вже можуть дати прогрес, адже із закінченням зими рф не зможе тероризувати українців, повідомляє Politeka.
Політичний експерт і військовослужбовець Олександр Мусієнко пояснив, чому Китаю вигідна російсько-українська війна, і розповів, яка геополітична гра насправді зараз іде, повідомляє Politeka.
Політолог Віталій Кулик пояснив, що найбільша несподіванка переговорів в ОАЕ – це участь військових і предметні обговорення, які, можливо, ляжуть в основу уже певних документів, повідомляє Politeka.