Депутати Верховної Ради Криму приймали рішення про відділення від України під дулами автоматів

Народних обранців російські військові і місцеві посібники окупантів відловлювали на вулицях, по будинкам і лікарням, насильно доставляли в зал засідань. Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

«Російські військові виловлювали депутатів по домівках і лікарням. Їм допомагала «Самооборона» з місцевих, якими керували офіцери з Москви. Цілими загонами приїжджали терські і кубанські козаки. Під дулами автоматів депутатів везли до Верховної Ради, відбирали документи і зброю. Тільки потім дозволяли зайти в зал. Так прийняли рішення про звернення до Путіна. Рішення провести референдумі 16 березня ухвалили за два тижні до дати. Все підготувати за цей час було неможливо фізично і технічно. Зрозуміло, що результати сфальсифікували», — розповів Умеров.

А після 16 березня почалися повальні зради: на сторону Росії перейшли майже 90 відсотків держслужбовців, військових та працівників СБУ. Було прикро, що це роблять люди, які жили за рахунок України. А кримські татари, до яких завжди ставилися з підозрою, не визнали юрисдикцію Росії. Навіть під час навчань СБУ передбачуваним супротивником завжди були кримські татари: за легендою в горах і в мечетях ми зберігали зброю і створювали військовий бази», — розповів Умеров.

Популярные статьи сейчас

Наступление ВСУ: в Минобороны сделали срочное и суровое предупреждение

"Звучат идеи вплоть до вывода войск": Путин теряет контроль, раскол растет

Народная артистка Украины засветилась на путинском шабаше: "Позор невероятный!"

"Едва сдерживаю слезы": самая богатая певица Украины поразила новым видео

"Ну какая реакция может быть?": на видео показали, как встречали Потапа украинцы после возвращения на родину

Показать еще

Ахтем Чийгоз Ильми Умеров

Нагадаємо, у Києві 15 липня проходить акція на підтримку режисера Олега Сенцова, якого незаконно засудили в Росії, і інших політв’язнів Кремля #SaveOlegSentsov. Учасники акції вимагають від української влади вжити заходів для збереження життя українського політв’язня.

Столтенберг погиб: беда настигла генсека НАТО в Норвегии

«Ми просимо уряд нашої країни зробити все можливе для звільнення Олега і всіх громадян України, які були позбавлені волі за політичними мотивами в Росії і окупованому Криму, а також всіх військовополонених і цивільних заручників, яких утримують на окупованій Росією території Донбасу», – закликають учасники акції #SaveOlegSentsov.

Також повідомлялося, що 13 липня, в день народження українського політв’язня, режисера Олега Сенцова в мережі з’явилося перше за два роки відео з ним. Унікальні кадри були викладені в російських ЗМІ.

Цей перший за два роки відеозапис з українським політв’язнем, якого незаконно утримують в російській колонії. Відео було знято близько місяця тому, на 18-й день голодовки Сенцова. На ньому можна побачити Сенцова у в’язниці в формі ув’язненого. Спочатку воно було знято російськими силовиками.

Джерело: Gazeta